Izbaudi vasaras burvību. Lielais jūlija horoskops visām horoskopa zīmēm

02-07-2017

Ūdensvīrs
udensvirs


2017.gada jūlija horoskops Ūdensvīram neiesaka skumt bez darba, īpaši, ja tevi lūgs izdarīt kādu svarīgu un ilgtermiņa lietu. Nenododies panīkumam, jo finanšu situācija ir pilnībā atkarīga no tavām prasmēm, čakluma un gudras pieejas. Jūlijā Ūdensvīram nepieciešams nodarboties ar pašattīstību, kā arī bez šaubām panākt savus mērķus. Šogad nevajag iesaistīties svešos strīdos un attiecību skaidrošanā. Citādi Ūdensvīrs pats nonāks vainīgo skaitā. Nevajag aizmirst par ģimenes tradīcijām un maziem svētkiem, kas stiprinās attiecības.

Jūlija horoskops sievietei Ūdensvīram iesaka būt tuvākai ar sev mīļajiem cilvēkiem. Atdodot sevi pilnībā ģimenei un nevienam neredzamai iekšējai dzīvei, tu varēsi pietuvināties pašai sevis un tuvinieku iepazīšanai. Laba zīme jūlijā sievietei Ūdensvīram būs dāvana no pielūdzēja.

Jūlija horoskops vīrietim Ūdensvīram sola karjeras kāpumu, uz kuru viņš tik centīgi tiecās. Šomēnes tu neredzi nevienu sev apkārt, jo saskati vienu mērķi – darbs un nauda. Tiesa, jūlijā nāksies ierobežot godkāri un ambīcijas. Citādi Ūdensvīram nāksies meklēt sev jaunus draugus un biznesa partnerus.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Ilze 03.07.2017 at 05:55 - Atbildēt

    Jauns auto, neskatoties uz valdības uzliktajiem nodokļiem. Sava māja bez hipotēkas. Ceļojumi. Hobijs. Satikt savu īsto arī var tad, kad esi tu pati, nevis ar ikdienas rūpju grumbu pierē. Bērni prestižās skolās. Nodrošinātas vecumdienas pat bez pensijas, kuru valsts pat vairs īsti nesola. Neatliec uz rītu, ko vari izdarīt jau šodien – nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/oAEAVE (videopamācība ar skaņu)