Izbaudi vasaras burvību. Lielais jūlija horoskops visām horoskopa zīmēm

02-07-2017

Mežāzis
mezazis

2017.gada jūlija horoskops Mežāzim neiesaka izdarīt morālu spiedienu uz apkārtējiem cilvēkiem, it īpaši, ja viņi attiecas pret tevi ar cieņu un pilnībā uzticas. Necenties demonstrēt savu augstprātību un lepnību tajos gadījumos, kad tas ir pilnīgi nevietā. Jūlijā Mežāzim nāksies pārdzīvot satraucošus brīžus, kas saistīti ar mīlestību. No tāliem braucieniem vēlams atturēties, kā arī nevajag ignorēt jebkādus slimības simptomus. Finanšu lietās izvairies no duālām situācijām un šaubīgiem ieguldījumiem.

Jūlija horoskops sievietei Mežāzim iesaka būt aktīvai un iniciatīvas pilnai, it īpaši sabiedriskajā sfērā. Personiskajā dzīvē – tieši otrādi – vairāk vēro un analizē. Tad situācija jūlijā krasi pamainīsies tev par labu. Sievietei Mežāzim vajag koncentrēties uz gūtajiem panākumiem, nevis atskatīties uz bijušajām kļūdām.

Jūlija horoskops vīrietim Mežāzim sola piesātinātu vasaras mēnesi, kad nāksies vairāk strādāt, nevis atpūsties. Tu nolemsi likt akcentu uz personīgo dzīvi, kurā ir daudz problēmu un mīnusu. Ja Mežāzis kļūs piekāpīgāks, tad ātri atradīs kopēju valodu pat ar tiem, kuri agrāk viņu nesaprata un neuzticējās.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Ilze 03.07.2017 at 05:55 - Atbildēt

    Jauns auto, neskatoties uz valdības uzliktajiem nodokļiem. Sava māja bez hipotēkas. Ceļojumi. Hobijs. Satikt savu īsto arī var tad, kad esi tu pati, nevis ar ikdienas rūpju grumbu pierē. Bērni prestižās skolās. Nodrošinātas vecumdienas pat bez pensijas, kuru valsts pat vairs īsti nesola. Neatliec uz rītu, ko vari izdarīt jau šodien – nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/oAEAVE (videopamācība ar skaņu)