Izbaudi vasaras burvību. Lielais jūlija horoskops visām horoskopa zīmēm

02-07-2017

Strēlnieks
strelnieks

2017.gada jūlija horoskops Strēlniekam iesaka orientēties uz lielu darba apmēru. Tava finanšu situācija pirms atvaļinājuma ir neapmierinoša, tāpēc pelni naudu un domā par atpūtas braucienu. Tuvu cilvēku un priekšniecības prasības būs pārpārēm. Strēlnieks jūlijā pat apjuks, kam ko vajag izdarīt, lai nekristu nežēlastībā. Gaidāma dalība kultūras pasākumos un nodarbošanās ar sociālajiem jautājumiem.

Jūlija horoskops sievietei Strēlniekam sola nelielus strīdus ar kolēģiem. Tieši tie izsitīs tevi no ierastajām sliedēm un liks meklēt citu darbu. Lai gan steigties ar secinājumiem un lēmumiem nevajag. Jūlija beigās situācija darbā mainīsies, bet sieviete Strēlnieks sajutīsies kā stāvokļa karaliene. Audz profesionāli, lai sasniegtu karjeras virsotnes.

Jūlija horoskops vīrietim Strēlniekam prognozē ne mazums satraukumu un bažu. Daudzas no tām tiešā veidā saistītas ar mīlestību un finanšu problēmām. Strēlniekam jāatceras, ka sliktās domas materializējas. Tāpēc – ja jūlijā tu neaizgainīsi negatīvismu un paniku, tad noteikti piesaistīsi savai dzīvei nepatikšanas. Visus steidzamos darbus jūlijā noteikti vajag pabeigt.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Ilze 03.07.2017 at 05:55 - Atbildēt

    Jauns auto, neskatoties uz valdības uzliktajiem nodokļiem. Sava māja bez hipotēkas. Ceļojumi. Hobijs. Satikt savu īsto arī var tad, kad esi tu pati, nevis ar ikdienas rūpju grumbu pierē. Bērni prestižās skolās. Nodrošinātas vecumdienas pat bez pensijas, kuru valsts pat vairs īsti nesola. Neatliec uz rītu, ko vari izdarīt jau šodien – nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/oAEAVE (videopamācība ar skaņu)