Izbaudi vasaras burvību. Lielais jūlija horoskops visām horoskopa zīmēm

02-07-2017

meitene

Horoskops 2017.gada jūlijam iesaka nodarboties ar mājas un ģimenes jautājumiem. Centies neapmeklēt ļaužu pārpilnas vietas, kā arī nepiedalīties masu pasākumos. Jūlijā vēlams veltīt laiku un enerģiju tuviem cilvēkiem – laulātajam draugam, bērniem, radiniekiem. Sabiedrisko darbību un karjeru var mierīgi atstāt otrā plānā. Parūpējies, lai mīļotajiem cilvēkiem visa kā būtu gana un viņi būtu pasargāti no dažādām problēmām.

Jūlija beigās sagribēsies vairāk uzmanības pret sevi, īstenot vēlmes, ārēji pārveidoties un izpaust savus radošos talantus. Optimisms un ambīcijas būtiski pieaugs. Vairāki cilvēki centīsies izveidot stipras attiecības, pieprasot mīlestību pret sevi.

Jūlija horoskops prognozē ne mazums notikumu, iespaidu un paaugstinātu aktivitāti. Daudzas iespējas būs spilgti izteiktas, bet sapņi piepildīsies kā pasakā. Nāksies pārdomāt vairākus dzīves momentus, kā arī izvirzīt prioritātes. Jūlijā vairākiem cilvēkiem krasi mainīsies uzskati, principi un reliģiozā pārliecība. Nepieciešams tiekties pēc harmonijas gan savā iekšienē, gan ar apkārtējo pasauli.

Jūlija horoskops iesaka sargāt veselību, sekot līdzi psihiskajam stāvoklim un ievērot ārstu padomus. Daudzi jutīsies noguruši, noraizējušies un depresīvi. Taču pārsteidzoši ir tas, ka nopietnu iemeslu šādām stāvoklim nebūs. Jūlija horoskops iesaka veltīt laiku garīgās pasaules attīstībai. Svarīgi, lai tu neizrādītu savu negatīvo noskaņojumu cilvēkos, nerīkotu skandālus un nekļūtu par “vampīru”, bet iemācītos kontrolēt emocijas.

Turpinājumā – jūlija horoskops visām zodiaka zīmēm!

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Ilze 03.07.2017 at 05:55 - Atbildēt

    Jauns auto, neskatoties uz valdības uzliktajiem nodokļiem. Sava māja bez hipotēkas. Ceļojumi. Hobijs. Satikt savu īsto arī var tad, kad esi tu pati, nevis ar ikdienas rūpju grumbu pierē. Bērni prestižās skolās. Nodrošinātas vecumdienas pat bez pensijas, kuru valsts pat vairs īsti nesola. Neatliec uz rītu, ko vari izdarīt jau šodien – nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/oAEAVE (videopamācība ar skaņu)