Izbaudi svētku gaisotni! Lielais decembra horoskops visām zodiaka zīmēm

12-12-2017

horoskops_decembris

2017.gada decembra horoskops prognozē optimistisku un labsirdīgu noskaņojumu. Daudzus interesēs nevis personiskas, bet sabiedriskas problēmas. Entuziasms un cēli mērķi – lūk, kas valdīs pār cilvēkiem decembrī. Gribēsies sekot savām vēlmēm, veikt labus darbus un nodarboties ar labdarību.

Cilvēkiem decembrī būs raksturīgs filozofisks pasaules skatījums. Garīgā izaugsme un iekšējā pārkārtošanās dos pozitīvus rezultātus un izvedīs jaunā apziņas līmenī. Decembra horoskops iesaka vairāk ceļot, doties ekskursijās un iepazīt pasauli. Cilvēkiem būs raksturīgs ne tikai finansiālais, bet arī dvēseliskais dāsnums. Var vērsties juridiskajās instancēs ar jautājumiem, kas risinās gausi. Decembrī viss atrisināsies teicamā veidā. Morālie principi un tikumība ir pirmajā vietā. Daudzi iedziļināsies izzinošas literatūras lasīšanā un sāks pētīt reliģiju.

Viesības, sapulces un konferences – tas viss būs aktuāli saskaņā ar decembra horoskopu. Tiesa, mēneša sākumā iespējamas avārijas, konflikti un depresijas. Nepieciešams izanalizēt visu, ka paveikts aizejošajā gadā. Lai gan teikt ardievas Ugunīgā gaiļa gadam vēl ir pāragri, jo priekšā viss decembris, tāpēc daudz kas var kardināli mainīties. Decembris būs mēnesis, kas pilns rūpju, emocionālo uzliesmojumu un sadzīves problēmām. Lai pamatīgi sagatavotos Jaunā gada sagaidīšanai, nāksies ne mazums parosīties. Decembrī nav ieteicams aizrauties ar pašpārmetumiem un izdomāt sev problēmas. Saudzē nervu sistēmu un nepievērs uzmanību niecīgiem pārpratumiem. Galvenais iekšēji nomierināties un sakopot domas. Decembrī vajag atdot parādus, samierināties ar cilvēkiem un atlaist aizvainojumus.

Auns
auns
2017.gada decembris Aunam sola grūtu mēnesi finanšu jomā. Iespējama naudas saņemšana uz sveša rēķina. Neriskē un neielaidies avantūrās, tad nākotnē pasargāsi sevi no nepatikšanām. Auns ir piekusis būt par ierindas darbinieku, tāpēc decembrī nolems nopietni ķerties klāt karjerai. Starp citu, vari droši noformēt savu uzņēmējdarbību. Personiskais bizness atnesīs Aunam panākumus un labklājību.

Decembra horoskops sievietei Aunam prognozē daudz kāzusa situāciju, kurās viņa nokļūs pašas nolaidības dēļ. Personiskajā dzīvē nevajag būt tik merkantilai, citādi tu zaudēsi visus cienījamos kavalierus. Ar naudu sievietei Aunam jābūt ekonomiskākai. Nepiekrīti nekādai aizdomīgai kapitāla ieguldīšanai, citādi paliksi bez naudas.

Decembra horoskops vīrietim Aunam iesaka būt tiešākam un atvērtākam ar tiem, kuri viņam pilnībā uzticas. Ja jūs sen strādājat kopā, nevajag pieglaimoties un mānīt partneri. Personiskajā dzīvē vīrieti Aunu vienā laidā gaida strīdi un pretenzijas. Beigu beigās tu no tā visa nogursi un izlemsi, ka gaidāmos svētkus pavadīsi draugu kompānijā. Vismaz tā būs mierīgāk un godīgāk.

Vērsis
versis
2017.gada decembra horoskops Vērsim iesaka mazāk domāt par citu problēmām, bet nodoties savas dzīves iekārtošanai. Jo tu jau tāpat tuvajiem cilvēkiem esi izdarījis vairāk, nekā vēlētos. Karjera Vērsim decembrī būs pirmajā vietā. Tu apņēmīgi dosies uz savu mērķi, tāpēc mīlestībai un laulībai vēl neesi nobriedis. Taču – ja tev ir mīļotais cilvēks, tad decembrī vēlams nostiprināt attiecības ar laulību.

Decembra horoskops sievietei Aunam iesaka likt akcentu uz garīgo attīstību. Tev ir visi priekšnoteikumi panākumiem un laimīgai personiskajai dzīvei, taču tu neievēro zināmas nianses. Daudzas sievietes Vērši izlems iegūt augstāko izglītību, bet citas orientēsies uz citu specialitāti. Jebkurā gadījumā decembrī nevajag aiziet no esošā un iekārtoties jaunā darbā.

Decembra horoskops vīrietim Vērsim prognozē ne mazums ķibeļu, stresa situāciju un vilšanos. Kā saka, no likteņa neizbēgsi. Daudzās problēmās vainīgs esi tieši tu, tāpēc decembrī labo savas kļūdas. Ģimenes dzīvē vīrietim Vērsim arī nesokas labi. Ja tu nepiekāpsies, tas var novest pie šķiršanās. Mēneša beigās tev piedāvās prestižu darbu.

Dvīņi
dvinis
2017.gada decembra horoskops Dvīņiem sola pirmssvētku rūpes un kņadu. Pārsteigumu, jaunumu un pasākumu būs ne mazums, bet tev gribēsies tikai vienu – lai blakus būtu mīļotais cilvēks. Pacenties pirmais piekāpties, ja esi iepriekšējā dienā sastrīdējies ar iemīļoto. Decembrī Dvīņiem vajag būt atvērtākiem un neslēpt sevī patiesās jūtas. Iespējams, ir vērts nomainīt statusu no neprecēta uz precētu?

Decembra horoskops sievietēm Dvīņiem sola daudz optimisma, patīkamas tikšanās un neticamu veiksmi visās dzīves jomās. Protams, par to tev nāksies nopietni pacīnīties. Decembrī sievieti Dvīņus mīļotais vīrietis uzaicinās aizraujošā ceļojumā. Tikai ceļā esi uzmanīga ar dokumentiem un mantām.

Decembra horoskops vīriešiem Dvīņiem iesaka saglabāt mieru visās jomās un mazāk nervozēt. Pat tad, ja situāciju ne tuvu neveidosies tev par labu, nebēdājies. Decembrī vīrietis Dvīņi var tik iesaistīts naudas avantūrā, no kuras izkļūt palīdzēs ietekmīgs draugs. Mēneša beigās tevi gaida tikšanās ar skolas laiku mīlestību. Tu pat uz laiku nolemsi atjaunot kādreizējās attiecības.

Vēzis
vezis
2017.gada decembra horoskops Vēzim prognozē neviennozīmīgu mēnesi. Sākumā viss ritēs pārāk juceklīgi, bet decembra vidū situācija uzlabosies un noskaidrosies. Taču pacietīgais Vēzis nespēs samierināties ar grūtībām, īpaši psiholoģiska rakstura. Decembrī tavs finanšu stāvoklis kļūs tik stabils, ka tu varēsi atļauties plašu iepirkšanos.

Decembra horoskops sievietei Vēzim sola ceļojumu, peļņu un mīlas romānu. Kopumā viss veidosies tik veiksmīgi, ka tu pat uz brīdi noticēsi brīnumiem un sakritībām. Daudzas sievietes Vēži nolems pārcelties dzīvot uz ārzemēm, bet citas krasi nomainīs profesiju. Dzīve būs pilna negaidītu pavērsienu, taču vajag būt uzmanīgai, lai likteņa ceļā nenokļūtu avārijas situācijā.

Decembra horoskops vīrietim Vēzim iesaka strādāt no rīta līdz vakaram, lai normalizētu situāciju naudas jomā. Ķeries klāt pat tam, kas agrāk šķita rutīna. Priekšā Ziemassvētki un Jaunā gada svinības, tāpēc tev ir nepiedodami palikt bez finansēm. Galvenais, lai vīrietis Vēzis izvirzītu sev sasniedzamu mērķi. Tikai tā tu varēsi sasniegt vēlamo un paziņot pasaulei par savu uzvaras triumfu.

Lauva
lauva

2017.gada decembra horoskops Lauvam sola mīlestību no pirmā acu skata, kas aizēnos visas bijušas aizraušanās un simpātijas. Profesionālajās lietās nepieciešams paveikt visa padarītā kopsavilkumu. Bez tā ir neiespējami virzīties uz priekšu un cerēt uz panākumiem. Attiecībās ar tuviem cilvēkiem Lauvam decembrī vajag būt patiesākam. Noņem masku un nostājies viņu priekšā savā īstajā veidolā. Tālus braucienus savā automašīnā decembra beigās labāk atcelt.

Decembra horoskops sievietei Lauvai iesaka būt cēlsirdīgākai un maigākai pret tiem, kas viņu mīl un ciena. Dzenoties pēc karjeras un peļņas, tu esi nedaudz mainījusies un kļuvusi nesavaldīga emocijās. Decembrī Lauvenei būs jāpiedalās masu pasākumos, kas ir pilnīgi normāli patiesai stāvokļa karalienei.

Decembra horoskops vīrietim Lauvam sola galvu reibinošu romānu, kura dēļ godkārīgais zvēru karalis aizmirsīs par visu uz pasaules. Finanšu lietās nenāks par sliktu praktiskums, citādi svētku laikā paliksi ar tukšu maciņu. Vīrietim Lauvam decembrī piedāvās sadarbību ar lielu firmu. Visu kārtīgi izsver, lai nenonāktu krāpnieku nagos.

Jaunava
jaunava
2017.gada decembra horoskops Jaunavai iesaka pabeigt visus darbus, lai ieplānotu jaunus. Ja tu pret visu attieksies skrupulozi, tad vairs nepieļausi tādas globālas kļūdas kā agrāk. Jaunavai nevajag vadīties pēc principa “labāk izdarīt un nožēlot, nevis nožēlot, ka neizdarīji”. Citādi decembrī palaidīsi garām visas iespējas, kuras tev sagatavojis liktenis. Neiesaisties riskantās operācijās ar nekustamo īpašumu.

Decembra horoskops sievietei Jaunavai iesaka izmantot savu aso prātu pilnā mērā. Analizējot pagājušos notikumus personiskajā dzīvē, tu vairs neuzticēsies katram vīrietim, kas “baro” tevi ar solījumiem. Lai decembrī sieviete Jaunava gūtu panākumus profesionālajā laukā, vajag būt maksimāli cītīgai un atbildīgai.

Decembra horoskops vīrietim Jaunavai prognozē ne mazums baumu aiz muguras. Puse no tām attieksies uz tavu personisko dzīvi, par kuru tu esi iepriekš informējis gandrīz visu kolektīvu. Vīrietis Jaunava decembrī cītīgi tieksies pēc komforta, kas ir pilnīgi saprotami. Jo tu taču jau pietiekami nomocījies un pārdzīvojis saistībā ar mājokļa īri. Mēneša beigās iespējama naudas saņemšana par darbu internetā.

Svari
svari
2017.gada decembra horoskops Svariem sola teicamu mēnesi, kad īstenosies daudzi plāni un dzīve būs vētraina. Par visu nopelnīto naudu tu izlemsi nopirkt dāvanas tuviniekiem. Ģimenes dzīvē Svari gribēs sevi parādīt kā komandieri. Iespējams, ka bērni tevi sapratīs un novērtēs, bet laulātais diez vai. Decembrī Svariem būs jāizpilda pirms mēneša sev dotais solījums. Tātad – atmet smēķēšanu un dodies uz sporta zāli!

Decembra horoskops sievietei Svariem neiesaka šķiesties ar naudu, pat tad, ja tās ir nepiedienīgi daudz. Vēl jo vairāk tāpēc, ka drīzumā finanses tev būs nepieciešamas nopietnākām lietām un lieliem pirkumiem. Personiskajā dzīvē sievietes Svari izlems dzīvot pēc principa – uzticies, bet pārbaudi. Ja decembrī tu sāksi kontrolēt katru tava iemīļotā soli, tad viņš noteikti no tevis aizbēgs.

Decembra horoskops vīrietim Svariem prognozē saspīlētu laiku, kad tu pastāvīgi risināsi sarunas, vienosies ar partneriem un veidosi kontaktus. Taču tā ir vienīgā iespēja decembrī glābt tavu bēdīgo finanšu stāvokli. Galvenais – paskaidro mīļotajai sievietei, kāpēc tik vēlu nāc mājās no darba.

Skorpions
skorpions
2017.gada decembra horoskops Skorpionam sola panākumus finanšu jomā un harmoniskas attiecības ar mīļoto cilvēku. Viss, par ko tu sapņoji, ir piepildījies. Tomēr decembrī tev tik un tā nāksies krietni pastrādāt. It īpaši, ja tev ir līdz galam nepaveikti projekti. Lai atjaunotu labas attiecības ar draugu, ar kuru sastrīdējies, tev nepieciešama smalka pieeja un padoms, ko var sniegt cits draugs.

Decembra horoskops sievietei Skorpionam sola kolēģu cieņu un prēmiju no priekšniecības. Tu esi lieliski pastrādājusi, bet tagad var atpūsties. Sieviete Skorpions decembrī nolems nopirkt ceļojumu uz ārzemēm un sagaidīs svētkus citā valstī. Ja tu esi vientuļa un neesi atradusi savu otro pusīti, šomēnes ir iespēja izlabot šādu likteņa netaisnību.

Decembra horoskops vīrietim Skorpionam iesaka vairāk domāt par garīgo, nevis finanšu sfēru. Pat tad, ja naudas tev nav tik daudz kā gribētos, tik un tā nodarbojies ar iekšējo transformāciju. Greizsirdība pret iemīļoto nav labākais veids, kā panākt mīlestību un simpātijas. Decembrī vīrietis Skorpions saņems patīkamu ziņu no tāla radinieka.

Strēlnieks
strelnieks
2017.gada decembra horoskops Strēlniekam iesaka nodoties agrāko kļūdu izlabošanai. Tev ir iespējas daudz ko mainīt, ja darīsi to centīgi un ar vēlmi. Strēlnieka ģimenē gaidāms pieaugums, bet attiecības ar dzīvesdraugu būs patiešām brīnišķīgas. Tikai ar finansēm pagaidām ir grūti, bet decembra beigās Strēlnieks var rēķināties ar naudu, ko viņam izmaksās par paveikto darbu. Esi uzmanīgs uz ceļa.

Decembra horoskops sievietei Strēlniekam sola pasakainu mēnesi, kad mīlestība būs abpusēja, bet vēlēšanās piepildīsies kā pēc pasūtījuma. Nekā pārsteidzoša, jo tu pārliecinoši devies uz savu mērķi – lūk, arī rezultāts. Decembrī sievietei Strēlniekam vajadzēs daudz nodarboties ar vecāka gadagājuma radinieku problēmām un veselību. Taču tu ar cieņu izturēsi arī šo likteņa pārbaudījumu.

Decembra horoskops vīrietim Strēlniekam iesaka būt savaldīgākam un vairāk klusēt, ja lieta attiecas uz tavu personisko dzīvi. Nestrīdies ar iemīļoto un nemēģini viņu izmainīt. Ja jūsu jūtas vienam pret otru ir abpusējas, tad drīzumā viss normalizēsies. Vīrietis Strēlnieks decembrī dosies komandējumā, no kura paspēs atgriezties līdz svētkiem.

Mežāzis
mezazis
2017.gada decembra horoskops Mežāzim iesaka biežāk ieklausīties iekšējā balsī, lai nepieļautu kļūdas darbā un mīlestībā. Problēmu būs daudz, bet tās visas būs atrisināmas. Galvenais – Mežāzim vajag paļauties uz saviem spēkiem un iespējām, nevis meklēt atbalstu pie tiem, kas par visu paprasīs augstu cenu. Iespējams strīds ar vienu no radiniekiem. Tev nāksies pierādīt savu taisnību un aizmirst par vispārpieņemtajiem principiem.

Decembra horoskops sievietei Mežāzim iesaka skatīties uz dzīvi optimistiskāk. Ja tu padosies kārdinājumam mīlas frontē, tad nonāksi nepatīkamā stāvoklī. Finanšu grūtības iedzīs sievieti Mežāzi depresijā. Taču vainot citus, ka tev nav naudas, nav vērts. Pacenties atgūt parādus no draugiem, tad situācija uzlabosies.

Decembra horoskops vīrietim Mežāzim sola sarežģītas attiecības ar kolēģiem, īpaši tiem, kas nesen sākuši strādāt. Tev nāksies samierināties ar netaisnību un uzņemties atbildību par sīkiem darbiem. Augstprātība un egoisms mīlestībā tikai kaitēs vīrietim Mežāzim. Tev taču negribas sagaidīt svētkus vienatnē?

Ūdensvīrs
udensvirs
2017.gada decembra horoskops Ūdensvīram sola ražīgu mēnesi, kad viss ies kā pa sviestu. Ja esi nolēmis mainīt darbu, tad tā arī rīkojies. Jebkuri lēmumi, kas attiecas uz naudu, decembrī ir jāapspriež ģimenes padomē. Karjeras kāpiens Ūdensvīram būs tik straujš, kas viņš pats būs neizpratnē. Saskarsmē ar tuviem cilvēkiem izslēdz viltību un neuzticēšanos. Esi maigs un jauks ar tiem, kuri tevi ciena.

Decembra horoskops sievietei Ūdensvīram iesaka norēķināties ar kreditoriem un, kā saka, gulēt mierīgi. Emocionālais fons būs paaugstināts, kas slikti ietekmēs tavas attiecības ar kolēģiem un radiniekiem. Sievietei Ūdensvīram piedāvās interesantu projektu, kura dēļ viņas finanšu stāvokļus ievērojami uzlabosies.
Decembra horoskops vīrietim Ūdensvīram iesaka būt iecietīgākam un gudrākam, īpaši saskarsmē ar lietišķajiem partneriem. Tavs bizness pārcieš nopietnu krīzi, tāpēc peļņu nāksies pagaidīt. Mēneša beigās Ūdensvīram nāksies risināt jautājumus, kas saistīti ar mantojumu un pārcelšanos uz citu dzīvesvietu. Ja tuvinieki tevi šajā ziņā tevi atbalstīs, tad piekrīti.

Zivis
zivis
2017.gada decembra horoskops Zivīm sola lielisku laiku – tu beidzot sapratīsi, ka dzīve sastāv ne tikai no melnajām, bet arī sniegbaltām strīpām. Pat tad, ja būs nelielas problēmas darbā vai personiskajā dzīvē, tad arī pret tām Zivis attieksies ar humora devu. Decembrī piepildīsies tava lolotākā vēlme – tu pārcelsies uz jaunu dzīvokli. Ja vajadzēs aizņēmumu, tad ņem to no draugiem, nevis bankā.

Decembra horoskops sievietēm Zivīm neiesaka noslēgties sevī. Tuvi cilvēki tevi diez vai sapratīs, bet jebkurā gadījumā atbalstīs ar gudru padomu. Ja decembrī uzņemsies riskus, pastāv iespēja visu krasi pazaudēt uz visiem laikiem. Ja izlemsi kaut ko mainīt personiskajā dzīvē, ieklausies sirdsbalsī – tā tevi noteikti neapmānīs.

Decembra horoskops vīriešiem Zivīm neiesaka konfliktēt ar kolēģiem un tuviniekiem. Citādi šis strīds ieilgs, bet tu tā arī dzīvosi saspringumā un aizvainojumā. Cīņa ar konkurentiem decembrī izies jaunā līmenī. Tevi apvainos visā, ko tikai var iedomāties, kā arī novedīs pie lēmuma sadalīt personisko biznesu pa daļām.

Avots: “astroruk.ru”

loading...

1 Comment

  1. Liene 28.11.2017 at 15:39 - Atbildēt

    Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri – krāšņu sievieti, tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Starp citu – kāds noskaņojums gada tumšākajās dienās? Algas diena vēl priekšā? Gada beigu prēmija gaidāma? Neiesaku līst visādos ātrajos kredītos. Vēl jo vairāk, ka ir risinājums, kuru nesen atklāju – piedalīties loterijās, izmantojot sindikāta priekšrocības – sākot ar biļetes cenu ar īpašām atlaidēm, beidzot ar laimesta iespējas palielināšanu. Tie, kas grib neko nedarot internetā pelnīt miljonu mēneša laikā – tiem gan būs jāmeklē citur. Bet 200-300, pat 500 eiro mēnesī ir visai reāls papildinājums ģimenes budžetam. Ienāc un pārliecinies – aizpildi savu īpašo kombināciju jau šodien un piedzīvo realitātē to, par ko šobrīd tikai sapņo! https://goo.gl/7XWSD3