Spilgtāko īpašību horoskops. Kas jāzina par katru zodiaka zīmi – īsi un precīzi!

25-03-2019

vavere_pavasaris

Ja vēlies uzzināt savas vai kāda sev tuva cilvēka personības šķautnes visos sīkumos, šis horoskops tev to atklās. Lakonisks, bet ļoti precīzs!

Auns
auns

Sabiedrisks. Pievilcīgs. Spontāns. Ar viņu joki mazi. Interesants. Teicami skūpstās. Apburošs.

Attiecības un ģimene Aunam ir ļoti svarīga. Auni ir dāsni un cēlsirdīgi.

Aizrautīgs. Skaļš. Vēlas, lai viņam vienmēr būtu taisnība. Auns ir gatavs stundām strīdēties, lai aizstāvētu savu viedokli.

Auni ir vieni no brīnišķīgākajiem cilvēkiem pasaulē!

Vērsis
versis

Agresīvs. Dod priekšroku ilgstošām attiecībām. Mīl mētāties ar pārmetumiem. Nepārspējams. Gatavs cīnīties par savām vēlmēm.

Laiku pa laikam apskaišas, taču mīl uzmanību. Ārkārtīgi draudzīgs. Patīk palīdzēt cilvēkiem nepieciešamības gadījumā. Labi skūpstās.

Laba personība. Spītīgs. Gādīgs cilvēks.

Vērši var būt egoistiski, taču – ja viņi kaut ko patiešām grib, tad darīs visu, lai to dabūtu. Vēršiem patīk ilgi gulēt, un viņi var būt slinki. Ar viņiem joki mazi.

Vērši ir pievilcīgākie cilvēki uz zemes!

Dvīņi
dvini

Jauki. Viņu mīlestība ir īpaša. Labi klausītāji. Viegli sajauc cilvēkus. Dvīņi ir mīlētāji, nevis cīnītāji, taču var atbilstoši atbildēt pāridarītājam.

Dvīņi nevienam neļaus sevi apmānīt. Šīs zīmēs pārstāvjiem patīk citus pamācīt.

Ļoti ātri apvainojas. Viegli pazaudē mantas, aizmāršīgi. Dvīņi var būt sarkastiski, bērnišķīgi un dažkārt ļoti ziņkārīgi. Uzticami. Vienmēr laimīgi.

Ļoti skaļi. Runīgi. Sabiedriski. Prot piedot. Mīl pavedināt. Piemīt skaists smaids. Dāsni. Spēcīgi. Paši neatvairāmākie.

Vēzis
vezis

Skūpstās labāk par visiem. Ļoti pievilcīgi. Vēža mīlestību nevar salīdzināt ne ar ko.

Ļoti romantiski. Vieni no gādīgākajiem cilvēkiem, kādus jums izdevies sastapt.

Vēži ir ļoti radoši cilvēki, vairākums no viņiem ir mākslinieki vai neprāši šā vārda labākajā nozīmē.

Vēži nodarbojas ar seksu bieži un ar nesalīdzināmu kaisli. Ārkārtīgi nekārtīgi. Frīki ar lielo burtu. Ļoti jautri un parasti ir kompānijas dvēsele.

Spontāni. Nav cīnītāji, taču var kārtīgi sadot pāridarītājam, ja situācija skar viņus. Tie, uz kuriem var paļauties.

Lauva
lauva

Labs orators. Pievilcīgs un kaislīgs. Patīkams. Parasti laimīgs, bet tad, kad jūtas neapmierināts, kļūst ātri aizkaitināms un infantils. Lauvas problēma kļūst par visu apkārtējo problēmu.

Vairākums Lauvu ir ļoti prognozējami un monotoni. Lauva zina, kā gūt iepriecinājumu. Šīs horoskopa zīmes pārstāvjiem izdodas praktiski viss.

Lieliski skūpstās. Sabiedrisks. Piezemēts. Aizrautīgs.

Pievilcīgs. Skaļš. Dod priekšroku ilgtermiņa attiecībām. Runīgs. Viņu grūti sameklēt, bet tad, kad esat atraduši – jums ir laimējies!

Jaunava
jaunava

Dominē attiecībās. Vienmēr un visā cenšas atstāt sev pēdējo vārdu.

Rūpīgas. Gudras. Skaļas. Uzticīgas. Komunikablas. Nepretenciozas. Viegli padodas ietekmei. Mīl spēlēt un riskēt. Jaunavas uzskata, ka zina visu, un tā tas parasti arī ir.

Ciena citus, taču jūs ātri pazaudēsiet Jaunavas cieņu, ja vienreiz viņu piemānīsiet. Ņemiet vērā, ka atgūt viņas uzticību vairs neizdosies. Jaunavas nekad nepiedod un neaizmirst.

Jaunavas ir satriecošas!

Svari
svari

Šīs zīmes pārstāvji ir pieklājīgi pret visiem, ko satiek. Viņu mīlestība ir savā ziņā unikāla. Svari ir jauki un spēj sasmīdināt citus.

Tiem piemīt unikāls šarms. Paši gādīgākie cilvēki, kādus jums izdevies satikt. Tomēr Svaru zīmē dzimušais nav tas cilvēks, ar kuru jums vajadzētu saieties, – tas var beigties ar asarām.

Svari var radīt tik daudz haosa, cik paši spēj novērst. Uzticami draugi. Var glabāt aizvainojumu ilgus gadus.

Svari ir tie, ar ko jums nevajag bojāt attiecības. Šīs zīmes pārstāvji parasti gūst panākumus sportā un ir ekstremālo sporta veidu fanātiķi. Ļoti radoši. Bezcerīgi romantiķi.

Skorpions
skorpions

Ļoti apburošs. Mīl pajokot. Piemīt laba humora izjūta. Izmēģina visu vismaz vienu reizi.

Mīl palutināt sevi. Enerģisks. Prognozējams. Lieliski skūpstās.

Vienmēr iegūst to, ko vēlas. Pievilcīgs. Dod priekšroku ilgtermiņa attiecībām. Runātīgs.

Patīk ballēties, taču dažkārt nonāk līdz galējībām. Mīl naudu, veiksmīgi gan tiek pie tās, gan iztērē.

Ļoti rūpējas par tuvinieku likteni. Darbaholiķis. Var būt labs draugs, taču tad, ja otrs izrādīs necieņu, draudzībai var pielikt punktu.

Romantisks. Gādīgs.

Strēlnieks
strelnieks

Spontāns. Ļoti pievilcīgs. Ciena ilgtermiņa attiecības. Mīlošs. Lielu daļu laika pavada vienatnē. Viegli zaudē pacietību.

Strēlnieku nav viegli apmānīt. Ja šīs zīmes pārstāvis ir sliktā noskaņojumā, no viņa labāk turēties tālāk. Viegli apvainojas, aizvainojumus atceras uz visiem laikiem.

Mīl dziļi, taču nekad to neizrāda, uzskatot jūtu izpausmi par vājuma pazīmi. Strēlnieks no daudz kā baidās, tomēr to nedemonstrē. Ļoti noslēgta personība. Aizsargā tuviniekus visos iespējamos veidos. Bieži var būt infantils. Ļoti simpātisks. Visnotaļ romantisks.

Laipns pret visiem, ar ko sanāk darīšana.

Strēlnieku mīlestība ir unikāla. Jautrs un jauks. Piemīt unikāls šarms.

Strēlnieki ir vieni no gādīgākajiem cilvēkiem, kādus jums izdevies sastapt. Pārsteidzoši gultā!

Mežāzis
mezazis

Cītīgs. Laipns. Izaicinošs. Seksīgs. Dažkārt īgns un viegli aizkaitināms.

Mežāzis var būt slinks un atļaut sev atslābināties, taču tad, kad atrod darbu vai lietu, ar ko patīk nodarboties, nododas tai visiem spēkiem. Lepns, saprotošs un jauks. Kārdinošs.

Dod priekšroku ilgtermiņa attiecībām. Labs orators. Vienmēr iegūst to, ko vēlas.

Mīl gūt uzvaru sportā pār citām zodiaka zīmēm, īpaši pār Dvīņiem. Patīk gatavot, taču labprātāk dodas pusdienot uz labu restorānu. Ļoti jautrs. Mīl pajokot.

Ūdensvīrs
udensvirs

Uzticams. Pievilcīgs. Lieliski skūpstās. Savdabīgs. Dod priekšroku ilgtermiņa attiecībām. Centīgs. Uzņemas jebkurus projektus.

Izjūt lepnumu par visu, ko dara. Paviršs un neorganizēts. Lēnīgs.

Labs mīlnieks. Ekstremāls domātājs. Parasti savus mājdzīvniekus mīl vairāk nekā ģimenes locekļus.

Var ļoti nokaitināt citus ar saviem mēģinājumiem paskaidrot vai izstāstīt kādu notikumu. Neprognozējams.

Pārsniegs jūsu gaidas. Nav cīnītājs, bet var nokautēt.

Zivis
zivis

Gādīgas un labsirdīgas. Gudras. Mīl būt uzmanības centrā.

Ļoti organizētas. Ļoti pievilcīgas pretējam dzimumam. Patīk atstāt sev pēdējo vārdu. Zivis viegli atrast, bet tikpat viegli pazaudēt. Kaislīgi, brīnišķīgi mīlētāji.

Ar Zivīm ir jautri. Dažkārt tās mēdz būt pārāk lētticīgas, viņas var viegli ievainot. Zivis vienmēr cenšas rīkoties pareizi, kā dēļ bieži cieš. Dažreiz tās ātri pieķeras citiem un cieš savas uzticēšanās dēļ. Ļoti savdabīgas šā vārda labākajā nozīmē. Piemīt brīnišķīga humora izjūta.

Domīgas. Mīl pajokot. Populāras sabiedrībā. Jautras un jaukas. Zivs zīmes pārstāvji ir labi draugi citiem, bet pašām Zivīm vajadzētu būt izvēlīgākām attiecībā uz draugiem.

Avots: “misstits.ru”

loading...

3 Comments

 1. ~Lelde~ 26.03.2019 at 05:03 - Atbildēt

  Šomēnes sākas īstais pavasaris, dienas kļūs garākas par tumšo laiku. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2019. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
  Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās nedēļas nogales. Reģistrējies pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , aizpildi savus variantus pēc Sindikāta stratēģijas PowerBall izlozei, kur Džekpotā tiek izspēlēti 750 miljoni dolāru, un jau tuvākajās nedēļās iegūsti līdzekļus, ar kuriem pietiks gan samaksai par jebko, kas ienāk prātā, pat pēc tam, kad valsts būs atvilkusi nodokļus – vairākiem ektrā-klases auto, skaistai mājai, jūgendstila dzīvoklim, vasarnīcai pie Vidusjūras, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.

 2. Ania 26.03.2019 at 23:40 - Atbildēt

  Бpocить кypить нaвceгда всего за день? Лeгкo, нo только этим дедовским методом – http://bit.do/bezsigatet Излeчит дaжe опытных курильщиков с 30-40 летним стажем. Кypил 14 лет пo пaчкe-полторы вдeнь, но бросил без физический и моральных усилий за 1 день!

 3. aizdevumus 13.04.2019 at 14:09 - Atbildēt

  Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

  WhatsApp vai zvaniet: +1201865546