Īpaši iedarbīgi burampantiņi rīta cēlienam. Palīdzēs ikvienam!

03-01-2018

Monarch

Garas apvārdošanas un sarežģīti rituāli ne vienmēr ir lietderīgi, jo daudziem tiem nav ne laika, ne spēka. Īpaši tiem, kas vēlas piesaistīt savā dzīvē veiksmi, mīlestību un panākumus bez īpašas enerģijas tērēšanas, pastāv burampantiņi.

Rīts – tas ir laiks, no kura lielā mērā ir atkarīga visa nākamā diena. Kā pavadīsi rūtu, tāds arī būs laiks līdz pašam vakaram. Šis raksts palīdzēs tev padarīt katru rītu ražīgāku.

Burampantiņi rītam
Burampantiņi ir ātri apvārdojumi, kuriem nevajag sagatavoties. Tos var ātri atcerēties, kā arī neprasa daudz laika īstenošanai. Neraugoties uz to, to spēks ir visnotaļ jūtams. Mēs esam tev sagatavojuši rīta burampantiņus dažādiem dzīves gadījumiem.

Neaizmirti no rīta piecelties ar labo, nevis kreiso kāju, sakot skaļi: “Speru soli ar labo kāju. Veiksme, tu vienmēr esi ar mani”. Tā tu atbrīvosies no sīkām problēmām dienas pirmajā pusē. Atkārto šo burampantiņu katru dienu, un tad veiksme tevi nepametīs nevienā dzīves sfērā.

Līdzīgs efekts būs ātram apvārdojumam pie spoguļa. Pirms iziešanas no mājas pieej pie spoguļa, pieskaries tam ar roku un sev saki: “Tu visu proti, tu zini visu uz pasaules. Šodien arī es tāda/tāds esmu”.

udens
Pret nogurumu tev palīdzēs malks tīra ūdens tukšā dūšā. Pierādīts, ka ūdens ir dzīvinošā spēka avots. Pirms ūdens iedzeršanas saki šādu burmampantiņu: “Mani ūdens baro un ar enerģiju visai dienai uzlādē. Visu protu, visu varu. Pati/pats sev palīdzēšu”.

Kad tu no rīta mazgājies, katru reizi saki: “Skumjas un miegu no sevis nomazgāju, jaunu dienu no jauna sāku”. Runā, ka no rīta izgaist iepriekšējās dienas raizes. Šis burampantiņš palīdzēs tev noskaņoties uz nepieciešamo vilni un nepieciešamo “kaujiniecisko” noskaņojumu.

Ja tevi piemeklē neveiksmes un tu jūti, ka rīts nav izdevies, saki sev: “Es ar cerību pildos, no neveiksmēm atbrīvojos”. Tas vairos tavu veiksmi un apkārt notiekošo padarīs par normu.

Pamostoties ar mīļoto cilvēku, noskūpsti viņu un par sevi saki: “Mana dvēsele, manas domas un sirds vienmēr ir ar tevi”. Tā jūs būsiet saistīti ar īpašu enerģētisko kanālu, atrodoties jebkurā attālumā.

Brīvdienā, pieceļoties no gultas, var sacīt: “Lai šī diena būtu skaidra un bez mākoņiem, gluži kā zilās debesis. Āmen”. Var nolasīt citu burampantiņu: “Gribu šodien atpūsties, dzīvi savu sakārtot”. Tas palīdzēs jums noskaņoties uz vajadzīgās nots.

Atceries, ka burampantiņi ir jālasa stingri noteiktā laikā. To vajag atcerēties un paust vārds vārdā, citādi nekas var neiznākt. Burampantiņi ir labākais palīgs jebkuram cilvēkam ceļā uz laimi un veiksmi jebkurā dzīves sfērā.

Avots: “mirror-venus.ru”

loading...

1 Comment

  1. Sanita 17.05.2017 at 19:23 - Atbildēt

    Ir skaidrs, ka strādājot 9-18 algotu darbu neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti.
    Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos vairāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni.
    Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas siltās un drošās mājas. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! https://goo.gl/oAEAVE