Interneta randiņu likumi: kāpēc vīrietis pēkšņi pazūd no sarakstes?

15-09-2023

Foto – Pixabay


Jūs pastāvīgi sarakstāties un plānojat reālu tikšanos, bet tad pēkšņi saziņa pēkšņi tiek pārtraukta vai cilvēks pazūd uz vairākām nedēļām. Kāpēc tā notiek, ja pirmajā brīdī viss ir normāli?Viņš satika citu sievieti

Ne katrs vīrietis ir gatavs atzīt, ka sarakstās no garlaicības vai ir aktīvā meklēšanā. Lielākā daļa sieviešu šādu vīrieša atklāsmi uztvertu ārkārtīgi agresīvi, tāpēc vīrietis mierīgi sarakstās ar jums, bet tajā pašā laikā nenoraida iespēju komunicēt ar citām sievietēm. Tas viss pat neliedz viņam veidot plānus ar jums.

Pat ja viņš satiek citu sievieti reālajā dzīvē, viņš kādu laiku var turpināt ar jums komunicēt, tomēr saziņa vairs nebūs tik bieža. Vai esat gatava kļūt par dublieri?

Sarakstījās, sportiskas intereses vadīts

Daudzām sievietēm ir grūti saprast, ka vīrietis var izrādīt interesi tikai tādēļ, lai iegūtu sievietes labvēlību. Tieši tā. Viņam būtībā nekas cits nav vajadzīgs. Diemžēl tiešsaistes randiņos ir šādas lamatas, kas bieži vien nogalina visu cieņu pret pretējo dzimumu.

Šāda tipa vīrietim ir svarīgi dzirdēt, ka jūs par viņu interesējaties un esat gatava doties ar viņu uz randiņu. Tas bija viss, ko viņš meklēja.Lielākā daļa sieviešu ir pārliecinātas, ka vīrietim ir jābūt pēc iespējas aktīvākam un jātiecas pēc draudzenes labvēlības, taču mūsdienu vīrieši tam principiāli nepiekrīt.

Ja vīrietis redz, ka jūs neizrādāt tādu pašu interesi kā viņš, viņam šī spēle var apnikt un pamazām viņš “pazudīs”. Tas var nepatikt, bet tā ir taisnība.

Ja vīrietis izturējis sākotnējo “sejas kontroli” un jūs esat gatava dot viņam iespēju reālajā dzīvē, esiet nedaudz aktīvāka un neļaujiet tikai vienai pusei uzsākt kontaktu.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Desmit “indīgi” mīti, kas traucē izbaudīt attiecības. Netici tiem!

Nenoteiktība attiecībās – trauksmes signāls, kas laupa enerģiju

Septiņas karmiskās saiknes pazīmes attiecībās. Un tas nav nekas rožains!

Tuvi cilvēki. Trīs zelta likumi laimīgām attiecībām ar ģimeni un draugiem

Pieci vārdi, kas var sagraut laulību. + Vēl pieci raksti par attiecībām!