“Injekcijas pret Kiviču nav.” Vētrainais pārītis skaidro attiecību peripetijas

05-10-2019

https://www.facebook.com/andris.kivics


Skandalozais šovbiznesa pārītis Andris Kivičs un Liene Skulme jau krietni laicīgi ieplānotā “Facebook” tiešraidē fanus iepazīstināja ar savu skaidrojumu beidzamo nedēļu notikumiem, kuri sākās ar it kā izklaides centrā “Bowlero” Lienes gūtām šuvēm, turpinājās ar traci pie Nacionālā teātra un kulminēja ar Lienes aizgādāšanu uz klosteri un “psiheni”, bet Andra braucienu uz slimnīcu, lai sakārtotu steikojošo sirdi.

“Injekcijas pret Andri Kiviču nav. Mani radi, draugi un paziņas, kas man vēl palikuši – lūdzu, saprotiet, mīliet mani arī tad, kad esmu laimīga. Andris ir un būs mana dzīve,” Skulme publiski atbildēja uz radinieku centieniem viņu “atskurbināt”.

Savukārt Kivičs varen dusmīgā tonī izteicās par Skulmes brālēniem Dzintaru un Agri, kas viņa mīļoto pēc konflikta pie Nacionālā teātra satikuši un aizveduši sākumā uz Carnikavu pārnakšņot, tad uz Liepājas klosteri un visbeidzot uz “Ģintermuižas” klīniku Jelgavā. Tieši no šīs klīnikas Andris pirmdien savu draudzeni arī atpestījis.

Kivičam sakrājies liels rūgtums uz Lienes tuviniekiem, kurus viņš dēvē par “rodņu”, viņaprāt, šajā ģimenē nav mīlestības, bet tikai rūpes par ārēju piedienīgumu.

Viņš gan nenoliedz, ka Lienei nācies ciest, tomēr tā no viņa puses nav bijusi tīša rīcība. Andris arī nenoliedz, ka visu konfliktu neizbēgams sabiedrotais bijis alkohols.

loading...