Inese Ziņģīte: Veģetārismu bērniem uzspiest nevajadzētu

02-06-2019

8271074t1h3b21

Vecākiem arī vajadzētu ņemt vērā, ka cilvēka ēšanas paradumi ir iedibinājušies kopš senatnes, un, piemēram, veģetārismu bērnam uztiept nevajadzētu.

VAIRĀK LASI INESES ZIŅĢĪTES GRĀMATĀ “AUG CILVĒKS”!Screenshot_549

To cilvēks var izvēlēties apzinātā vecumā, ja ir tāda vēlēšanās pievērst tik ļoti daudz uzmanības tam, ko un kā lieto uzturā.

Veģetāriešus šeit dziļāk neapspriedīšu, viņiem ir pašiem savas problēmas, jo, lai šāds dzīvesveids nenodarītu kaitējumu veselībai, ārkārtīgi rūpīgi jāseko ēdienkartei. Bet bērnam ir daudz par agru izdarīt šādu izvēli!

Vēl ļoti svarīgi: visām mammām jāsaprot, ka bērnam nav obligāti jāgrib ēst tai pašā mirklī, kad to vēlas pašas.

Šī ir viena no trakākajām lietām, ko gadās novērot. Mammai gribas ēst, un viņa par varītēm cenšas pabarot arī mazuli. Tas nav pareizi, vajadzētu mēģināt ieklausīties un saprast bērna vēlmes.

Nevis uzspiešana, bet agrīnā līdzdarbošanās mātei un tēvam ar bērnu ir veids, kā izaudzināt veselīgu un laimīgu cilvēku.

(No Ineses Ziņģītes grāmatas “Aug cilvēks”)

loading...

1 Comment

  1. Ania 04.06.2019 at 01:48 - Atbildēt

    Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – http://bit.ly/lesspaid Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!