Iņ un jaņ: spēcīgākie vīrieši un sievietes pēc horoskopa zīmes

14-11-2023

Foto – Pixabay


Daudzi cilvēki brīnās, kurām zodiaka zīmēm piemīt īpašas īpašības un spēks. Pēc astroloģes Gaļinas Janko domām, divas spēcīgākās zodiaka zīmes sieviešu un vīriešu vidū ir attiecīgi Skorpions un Mežaāzis. Šajā rakstā aplūkosim, kas tās padara tik īpašas un spēcīgas.

Divas spēcīgākās zodiaka zīmes sieviešu un vīriešu vidū

Skorpions (23. oktobris – 21. novembris)

Vispārīgas īpašības. Skorpiona zīmes sievietes izceļas ar savu stingro gribu un apņēmīgo raksturu. Viņas viegli pārvar grūtības, nepadodas dzīves grūtībām un ir pārliecinātas par sevi, kas robežojas ar pašpārliecinātību.

Skorpionu iekšējā būtība ļauj viņām neliekties zem likteņa triecieniem, piecelties no pelniem pēc graujošām sakāvēm.

Spēka izpausme. Skorpioni spēj izvirzīt mērķus un sasniegt tos, pārvarot visus šķēršļus. Viņi spēj vadīt pūli, pieņemt sarežģītus lēmumus un panikā saglabāt skaidru prātu.

Skorpioni nebaidās no riska un var izvēlēties profesijas, kas saistītas ar ekstrēmiem apstākļiem, piemēram, militārās lietas, dienestu vai žurnālistiku.

Nejūtība pret stresu. Skorpioni izvairās no negatīvām emocijām un stresa, ātri pielāgojas jauniem apstākļiem, pieņemot tos tā, it kā paši būtu radījuši šos noteikumus. Šī noturība pret stresu viņus atšķir no citām spēcīgām zodiaka zīmēm, piemēram, Auna un Lauvas.

Mežāzis (22. decembris – 19. janvāris)

Vispārīgas īpašības. Saskaņā ar astroloģiju Mežāži tiek uzskatīti par spēcīgākajiem vīriešu vidū. Viņi ir lēni, pamatīgi, izceļas ar konsekvenci, nosvērtību un mērķtiecību. Augsts intelekts un vēlme pilnveidoties palīdz viņiem gūt panākumus dažādās jomās.

Spēka izpausme. Mežāžu vīrieši nemet vārdus vējā, viņi ir pazīstami ar savu praktiskumu un spēju aprēķināt risku. Viņu atturība un spriestspēja palīdz viņiem gūt panākumus jomās, kurās citi var ļauties emocijām un kļūdīties. Mežāži tiecas pēc varas, izmantojot skaidru plānošanu, paškontroli, bet ne viltību.

Ģimenes vērtības. Neraugoties uz savu mērķtiecību, Mežāži var būt lojāli un gādīgi pret savu ģimeni. Viņi spēj atbalstīt tuviniekus grūtos brīžos un kļūt par neiznīcināmu atbalstu. Viņu atturība slēpj spēju būt gādīgiem un godbijīgiem īstajā brīdī.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Labvēlīgākās dienas novembra otrajā pusē. + Labākās dienas katrai horoskopa zīmei!

Pūķa gads pārsteigs: piecas zodiaka zīmes kļūs vēl maigākas un labsirdīgākas

Astrologi par Jauno gadu: dinamika, izaicinājumi, veiksme un bagātība

loading...