Igauņu burve Merilina Kerro gaida meitiņu

22-02-2018

merilina3


Igauņu ekstrasense Merilina Kerro, kura kļuva populāra kā televīzijas šova “Ekstrasensu cīņas” dalībniece, apstiprinājusi, ka drīzumā kļūs par meitiņas māti.

Kā vēsta resurss vokrug.tv, pēc četrus gadus ilgajām attiecībām ar kolēģi šovā Aleksandru Šepsu Merilina savu privāto dzīvi turēja noslēpumā, kamēr paparaci viņu nepamanīja kopā ar kādu Marku Aleksandru Hansenu.

merilina2

Sākumā 29 gadus vecā zvaigzne nekomentēja ziņas par jaunajām attiecībām, bet aizvadītā gada beigās pati soctīklos publiskoja abu kopīgās fotogrāfijas.

merilina1
Nesen Kerro profilos parādījies attēls, kas liecina: Merilina patiešām ir stāvoklī. Pielūdzēji momentā komentāros uzdeva daudz jautājumu un apsveica skaisto raganu ar gaidāmo ģimenes pieaugumu.

“Suns ir ģimenes loceklis, viņš ļoti labi izjūt mazulīti,” fotogrāfiju komentēja Merilina, vēlāk piebilstot, ka grūtniecība bijusi ilgi gaidīta. Tēva vārdu viņa neatklāj, bet sekotāji pieņem, ka tas ir tieši Hansens.

Jāatgādina, ka ziņas par Merilinas Kerro grūtniecību parādās regulāri, bet pagaidām visas izrādījušās nepatiesas. Zvaigzne pati tās provocē, publicējot bildes ar apaļīgu vēderu un stāstot, ka viņas lielākais sapnis ir izveidot ģimeni un dzemdēt bērnus. Cerams, ka šoreiz fani neapsveic slaveno igaunieti veltīgi!

loading...