Ieskaties savās plaukstās un uzzini daudz jauna par savu raksturu!

09-12-2017

plaukstas


Pilnīgi visi cilvēki uz šīs planētas ir atšķirīgi. Protams, sastopami ļoti līdzīgi ļaudis, bet pat Siāmas dvīņi atšķiras viens no otra. Tomēr vienmēr ir kopīgas iezīmes, kas var daudz pastāstīt par cilvēku: atliek vien uzmanīgi ieskatīties.

Šī informācija palīdzēs tev uzzināt kaut ko jaunu par cilvēku pēc viņa rokām. Iesākumam vari izmēģināt šo testu uz sevis. Atslābini plaukstu un novērtē atstarpes starp rokas pirkstiem. Tagad paskaties, kā to izskaidrot.

A. Ja atstarpe ir liela.
11
Tu esi ļoti atvērts cilvēks, kurš tomēr jebkurā situācijā saglabā savu personību. Tu necenties izdabāt citiem, nekad neslēp savas jūtas un reizēm esi pati pārāk tiešs. Tev ir daudz draugu, un tu jauni nodibini jaunas iepazīšanās. Cilvēki redz tevī gaismas avotu un lido uz to kā taureņi. Pacenties viņus nesadedzināt!

В. Ja atstarpe ir neliela
22
Tev galvenais ir veselais saprāts, kura daudziem tik ļoti pietrūkst. Tu esi savaldīgs, bet spēj arī atslābināties. Tu visumā esi harmoniska personība un zini, kad runāt un kad klausīties. Pie tevis vienmēr vēršas pēc padoma, turklāt tev piemīt lieliska humora izjūta!

С. Ja atstarpes nav.
33
Tu esi noslēgts cilvēks. Kas tavs, tas tavs: no privātās telpas līdz privātām lietām. Dzīves pieredze un iedzimtā gudrība neļauj uzticēties citiem cilvēkiem – viņiem saziņa ar tevi jānopelna. Tai pašā laikā tu esi pieklājīgs un izturies cieņpilni. Tev nepatīk pļāpāt, toties tu vari uzklausīt un, kas vēl svarīgāk, spēj sadzirdēt.

loading...