Iemīlēji VĒZI? Noskaidro, kā sapņot kopā ar šo lielo bērnu

07-09-2017

vezis

Vēzis tev uzreiz iepatikās. Viņš ir valdzinošs. Tu intuitīvi juti: šis vīrietis patiesībā ir neaizsargāts bērns, kuram nepieciešamas tavas rūpes, maigums un atbalsts.

Tu neesi kļūdījusies – meitene būs viņa atbalsts un cerība visās dzīves ķibelēs. Protams, vārdos viņš to nekad neatzīs, bet izliksies, ka viņam neviens nav vajadzīgs, ka tāpat ir labi utt. Tā viņš mē¬ina slēpt nepiepildītās alkas pēc mīlestības un maiguma. Tāpēc, kad viņš lielīsies, cik labi tiek ar visu galā, kā pārvar dzīves grūtības, – netici! Tev jāzina, ka savā dvēselē viņš ļoti cieš, ka līdzās nav tās, kura allaž palīdzētu, gādātu par viņa drošību.

Vēzis ir mūžīgais sapņotājs, romantiķis un vēlas mūžu nodzīvot ar to, kura nenogurusi uzklausītu viņa sapņus par nākotni, kopā fantazētu un kaltu reālus plānus.

Tik patīkami iztēloties, ka meitene, turot puiša rociņu, celtu priekšā arī savas idejas un abu dvēseles saplūstu vienā.

Šis jauneklis no visas tiesas tic, ka nolūkotā vēlēsies atdot sevi visu un ne vien novērtēs viņa labās īpašības, bet samierināsies arī ar ne tik labajām. Un, ja tu patiesi vēlies iekarot šo romantisko sirdi, liec saprast: viņš tavā dzīvē ir pats galvenais, tu uzticies absolūti un līdz galam. Aizkustinātais Vēzis tev atklās savu dvēseli.

Šajā zīmē dzimušais ir delikāts, bet pārmēru jūtīgs – un tieši te slēpjas jūsu nākotnes problēma. Dzīves rāmajā plūdumā tev piepeši var pietrūkt asāku izjūtu – un jūsu attiecības kļūs vēsākas.

Vēzis ļoti viegli pakļaujas svešai ietekmei un uz-skata par pareiziem argumentus, kurus nupat uzklausījis. Tas reizēm rada paradoksālas situā-cijas. Tavs izredzētais ir nepastāvīgs – kā jau vēzis: solis un priekšu, bet pēc tam – jau rāpjas atpakaļ! Pat ikdienišķās lietās viņa rīcību nav iespējams paredzēt.

Un vēl: savu meiteni Vēzis nevēlas dalīt ne ar vienu un ir ļoti greizsirdīgs. Viņš, piemēram, var nesaprast, kā tu spēj stāstīt sirdsdraudzenei lietas, kas skar tikai jūs, un vēl lūgt viņas padomu!

Tad vari gaidīt izsmieklu, ironiju, indīgas piezīmes vai – gluži pretēji – sentimentālas atmiņas par to, cik jums bija labi, bet tev, izrādās, draudzene ir svarīgāka… Nevēlēdamās vēl vairāk saasināt konfliktu, tu pati atteiksies tikties ar draugiem, vairs nezvanīsi draudzenei un uz viņas vaļsirdību atbildēsi ar asu: “Ne jau man risināt tavas problēmas!”

Var jau būt, ka tu piespersi kājiņu un nikni atcirtīsi, ka tavi draugi neapdraud jūsu attiecības.

Nebaidies, tu tiksi galā – tikai vēsu prātu un apdomību! Neatsakies no savām interesēm un prasībām, bet arī Vēzīti pieņem tādu, kāds nu viņš ir. Allaž atceries: tas ir liels bērns, kurš gaida tavas rūpes, maigumu, atbalstu. Ja pratīsi viņam to sniegt, jūsu attiecības būs saulainas.

Bet par tādām tu taču sapņo, vai ne?

loading...