Iegriezies mīlas karuselī! Mīlestības horoskops jūlijam visām horoskopa zīmēm

19-07-2017

Skorpions
skorpions

2017.gada mīlestības horoskops Skorpionam iesaka būt piesardzīgākam un neaizrauties ar vieglprātīgiem sakariem, jo tiem var būt visnegaidītākās sekas. Pavēro uzmanīgi tos, ar kuriem tu sen draudzējies un kuriem uzticies. Iespējams, starp šiem cilvēkiem Skorpions ieraudzīs cilvēku, kurš viņu sen mīl. Vientuļie Skorpioni jūlijā, iespējams, satiks savu otro pusīti un izveidos brīnišķīgu savienību.

Jūlija mīlestības horoskops sievietei Skorpionam sola grūtu mēnesi, kad attiecības ar mīļoto saasināsies līdz galējai robežai. Jūs neieklausāties viens otrā, un tas kļūs par daudzu strīdu cēloni. Nav izslēgts, ka sievietei Skorpionam jūlijā izveidosies jauna aizraušanās. Tā pārņems visu tavu būtību, tāpēc domas būs tikai par iemīļoto, nevis par darbu vai draudzenēm.

Jūlija mīlestības horoskops vīrietim Skorpionam paredz daudz aizraušanos, iepazīšanos un romantisku tikšanos. Tev pat nevajadzēs neko darīt vai izmantot skaistus vārdus, lai iekarotu kādas apburošas būtnes sirdi. Tomēr tik piesātinātas personiskās dzīves dēļ Skorpions jūlijā var palaist garām savas dzīves mīlestību.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...