Iegriezies mīlas karuselī! Mīlestības horoskops jūlijam visām horoskopa zīmēm

19-07-2017

Svari
svari

2017.gada jūlija mīlestības horoskops Svariem prognozē kaut kādu samudžinātu situāciju, kas būs jāatšķetina saviem spēkiem. Iespējams, tu nokļūsi mīlas trijstūrī vai izveidosi dienesta romānu. Attiecības ar Ūdens zīmju pārstāvjiem veidot nevajag, citādi pats par to nožēlosi. Seksuālā dzīves puse Svariem būs vētraina, bet arī šeit ir savi pazemes akmeņi. Jaunas tikšanās atnesīs pieredzi mīlestības attiecībās.

Jūlija mīlestības horoskops sievietēm Svariem sola sarežģītas attiecības ar iemīļoto. Katrs no jums gribēs pierādīt savu taisnību un centīsies atrast viens otra vājās vietas. Jo mierīgāk sievietes Svari jūlijā uztvers radušos situāciju, jo labāk mīlas attiecībām. Atbrīvotība intīmajā sfērā ļaus sievietēm Svariem atklāt sevī jaunas kaisles un mīlestības robežas. Neskopojies ar jūtu un maiguma izpaušanu.

Jūlija horoskops vīriešiem Svariem iesaka piesargāties no tā, ka mīļotā var piekrāpt. Ja krāpšana notiks, tad tās iemeslus meklē savā uzvedībā. Vīriešiem Svariem jūlijā nepieciešams atrast kopēju hobiju ar mīļoto sievieti. Tā vienos jūs un padarīs vēl tuvākus garīgajā plānā.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...