Iegriezies mīlas karuselī! Mīlestības horoskops jūlijam visām horoskopa zīmēm

19-07-2017

Jaunava
jaunava

2017.gada jūlija mīlestības horoskops Jaunavai sola ceļojumu uz ārzemēm. Tev būs tik daudz iespaidu no redzētā, ka, atgriežoties mājās, tu izjutīsi vieglu nostalģiju par pagājušo atvaļinājumu. Brauciena laikā Jaunava iepazīsies ar cilvēku, kuru patiesi iemīlēs un nākotnē saistīs savu likteni. Ar bijušajiem iemīļotajiem Jaunava jūlijā izlems netikties, lai nesatrauktu dvēseli un atlaistu pagātni.

Jūlija mīlestības horoskops sievietei Jaunavai prognozē biežus strīdus un skandālus ar iemīļoto. Tu pastāvīgi uz viņu apvainosies dažādu iemeslu dēļ, bet rezultātā sapratīsi, ka viņš nav tavas dzīves vīrietis. Jūlijā iespējama attiecību atjaunošana ar bijušo mīļoto. Gudru lēmumu mīlestības jomā sievietei Jaunavai palīdzēs pieņemt draudzene.

Jūlija mīlestības horoskops vīrietim Jaunavai iesaka veltīt savai iemīļotajai maigumu un gādību. Nekautrējies izrādīt savas jūtas, jo tās taču ir patiesas. Iemīļotā var izrādīt greizsirdību, taču vīrietim Jaunavai jādara viss, lai pierādītu, ka viņš neiesaistās vieglprātīgos romānos un ārpus attiecību sakaros.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...