Iegriezies mīlas karuselī! Mīlestības horoskops jūlijam visām horoskopa zīmēm

19-07-2017

Lauva
lauva

2017.gada jūlija mīlestības horoskops Lauvam sola romantiku, kaislīgas naktis un atzīšanās. Ja tev pietrūkst laika saskarsmei ar iemīļoto, paņem darbā pāris brīvdienu vai uzraksti iesniegumu par atvaļinājumu. Kopējs ceļojums nostiprinās attiecības ar mīļoto cilvēku, kā arī palīdzēs vienam otru labāk iepazīt. Lauvam jūlijā vajag piesargāties no sakariem, kuros godīguma vietā ir savtīgums.

Jūlija mīlestības horoskops sievietei Lauvai paredz grūtu mēnesi psiholoģiskajā plānā. Iemīļotais centīsies dominēt attiecībās, kā arī pazemos tevi draugu un tuvinieku klātbūtnē. Dabiski, ka spēcīgajai Lauvenei šāda attieksme nepatiks, tāpēc viņa var saraut pat ilglaicīgas attiecības. Jūlijā vairāki šīs zīmes pārstāvji šaubīsies par partnera uzticību, kas izraisīs greizsirdības scēnas.

Jūlija mīlestības horoskops vīrietim Lauvam iesaka uzņemties iniciatīvu, ja gribēsies iegūt iepatikušās būtnes roku un sirdi. Atceries tās pirmās tikšanās un romantisko aplidošanu, kas saistīja tevi ar iemīļoto. Mīlestība ir gluži kā ugunskurs, kuram vajag piemest klāt malku. Tad jūlijā tas degs vēl spēcīgāk un sasildīs ar jaunu spēku.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...