Iegriezies mīlas karuselī! Mīlestības horoskops jūlijam visām horoskopa zīmēm

19-07-2017

Vēzis
vezis

2017.gada jūlija mīlestības horoskops Vēzim sola romantisku mēnesi, kurā atradīsies vieta randiņiem un komplimentiem. Taču ar vairākiem potenciālajiem līgavaiņiem un līgavām nāksies šķirties. Taču tas ir pat labāk, nekā iet pretēji savai pārliecībai un pastāvīgi vilties savās cerībās. Jūlijā vientuļie Vēži dosies uz kūrortu, kur iepazīsies ar interesantu un šarmantu cilvēku.

Jūlija mīlestības horoskops sievietei Vēzim sola neviennozīmīgu mēnesi jūtu jomā. Tu nevarēsi izšķirties starp diviem potenciālajiem partneriem un beigu beigās paliksi vientulībā. Jūlijā sieviete Vēzis var uzsākt jaunu romānu, kam ir izredzes uz turpināšanos. Tikai nemēģini pārveidot savu partneri, citādi viņš neizturēs šādu spiedienu.

Jūlija mīlestības horoskops vīrietim Vēzim iesaka būt ne tikai uzmanīgam, bet arī galantam partnerim savai iemīļotajai. Tev tas lieliski izdosies. Netiecies pēc ideāla, citādi palaidīsi garām iespēju izveidot stipras un patiesas attiecības ar sievieti no tavām aprindām. Vīrietim Vēzim vajag biežāk ieklausīties savā intuīcijā, it īpaši, ja viņam ir grūti izdarīt izvēli starp vairākām sievietēm vai izteikt laulību piedāvājumu.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...