Iegriezies mīlas karuselī! Mīlestības horoskops jūlijam visām horoskopa zīmēm

19-07-2017

Dvīņi
dvinis

2017.gada jūlija mīlestības horoskops Dvīņiem sola absolūtu harmoniju un sapratni ar Zemes zīmē dzimušajiem. Iespējams, ka jūtas uzliesmos pēkšņi, bet to nevar nosaukt par vieglu flirtu. Kas attiecas uz Aunu un Skorpionu, Dvīņiem labāk jūlijā iet viņiem ar līkumu. Viņi var tevi ne tikai apmānīt, bet arī izmantot savtīgiem mērķiem. Romantisku tikšanos daudzums vēlreiz ļaus tev pārliecināties par savu šarmu un magnētismu.

Jūlija mīlestības horoskops sievietēm Dvīņiem iesaka paskatīties uz sevi no malas. Ja tu pārāk piekasies mīļotajam, tad vajag viņu vispār nevazāt aiz deguna. Esi patiesa mīlestībā, tad tā paliks ar tevi uz mūžu. Sievietēm Dvīņiem jūlijā gribēsies iepriecināt savu partneri ar romantiskām vakariņām, kulināriem smalkumiem un dāvanām. Nu ko, ja ir vēlēšanās un iespējas, esi dāsna un jauka.

Jūlija mīlestības horoskops vīriešiem Dvīņiem rekomendē kontrolēt savu noskaņojumu, citādi skandāls ar iemīļoto uz ilgu laiku tevi izsitīs no sliedēm. Rūpīgi izvēlies vārdus un nepamudini dzīvesbiedri uz greizsirdību. Ja Dvīņi nolems šķirties no savas otrās pusītes, tad labāk to darīt aci pret aci, nevis pa telefonu.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...