Iegriezies mīlas karuselī! Mīlestības horoskops jūlijam visām horoskopa zīmēm

19-07-2017

Vērsis
versis

2017.gada jūlija mīlestības horoskops Vērsim sola jaunas un spilgtas jūtas, kas neapdzisīs daudzus gadus. Kaut gan tu vari arī atjaunot attiecības ar iemīļoto, ar kuru kādreiz izšķīries. Galvenais – paskaties uz savu sakaru no citas puses un neatkārto iepriekšējās kļūdas. Jūlijā Vērsim gaidāms strīds ar radiniekiem. Ja tu piekāpsies, situācija ātri normalizēsies. Vērsim vajag dzīvot tagadnē, lai piesaistītu savai dzīvei mīlestību.

Jūlija mīlestības horoskops sievietei Vērsim sola neilgu šķiršanos no mīļotā. Tavs vīrietis ir pārāk pārņemts ar darbu un bieži brauc komandējumos, taču viņa jūtas pret tevi ar katru dienu kļūst arvien stiprākas. Ja sieviete Vērsis izrādīs pacietību, tad pierādīs mīļotajam, cik stipri viņu mīl. To var izdarīt ne tikai vārdos, bet arī rīcībā. Jūlijā biežāk dodies piknikos un viesojies pie draugiem.

Jūlija mīlestības horoskops vīrietim Vērsim iesaka mazāk apvainoties un piekasīties mīļotajai. Vēl jo vairāk tāpēc, ka viņa izstaro tikai pozitīvismu, maigumu un gādīgu attieksmi. Vientuļie vīrieši Vērši jūlijā neskums, jo pielūdzēju būs ne mazums. Pret vienu no viņām šomēnes radīsies spēcīgas jūtas.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...