Iegriezies mīlas karuselī! Mīlestības horoskops jūlijam visām horoskopa zīmēm

19-07-2017

Auns
auns

2017.gada jūlija mīlestības horoskops Aunam prognozē grūtu mēnesi, kad nāksies pastāvīgi skaidrot attiecības ar mīļoto. Jūs pat nolemsiet uz laiku padzīvot šķirti, lai nebojātu viens otram nervus. Ja Aunam ir jauns iemīļotais, tad tas, iespējams, izrādīs pretenzijas un greizsirdību. Aunam jūlijā nāksies aizstāvēt ne tikai savus, bet arī savas ģimenes principus. Mēneša beigās saņemsi dārgu dāvanu no cilvēka, ja tevi sen mīl.

Jūlija mīlestības horoskops sievietei Aunam iesaka uz laiku atiet malā no darba lietām un nopietni nodoties personiskās dzīves iekārtošanai. It īpaši, ja pēdējā laikā tu esi vientuļa un nekādi nevari atrast pienācīgu partneri. Jūlijā iemīļotais sievietei Aunam bieži sagādās pārsteigumus, pasniegs dāvanas un aicinās uz restorānu.

Jūlijā tu vari saņemt oficiālu piedāvājumu stāties laulībā.

Iespējams romantisks brauciens, kas apgriezīs tavu dzīvi otrādi.

Jūlija mīlestības horoskops vīrietim Aunam sola spilgtu, piesātinātu un emocionālu mēnesi. Tu jutīsies kā stāvokļa karalis, tāpēc ar prieku pieņem jebkurus piedāvājumus no pretējā dzimuma pārstāvēm. Tikai ņem vērā, ka jūlijā aizraujoties ar viegla rakstura sakariem, tu vari palaist garām to, ko tev paredzējis liktenis.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...