Iegriezies mīlas karuselī! Mīlestības horoskops jūlijam visām horoskopa zīmēm

19-07-2017

Zivis
zivs

2017.gada jūlija mīlestības horoskops Zivīm prognozē greizsirdību attiecībā pret partneri. Tu ar grūtībām apvaldīsi savu vēlmi izteikties. Nemeklē iemeslu strīdam, citādi mīļotais cilvēks nogurs no tavas piekasīšanās un aizies.

Zivīm jūlijā pret jūtām vajag attiekties racionāli, nevis mesties mīlestībā kā ar galvu akacī. Šomēnes ir gaidāmi braucieni, romantiskas tikšanās un vakariņas restorānā. Šogad Zivīm vajag apburt savu otro pusīti ar jebkādiem paņēmieniem. Galvenais – visās jomās vajag ieklausīties saprāta balsī, nevis iet pa ierasto taciņu.

Jūlija mīlestības horoskops sievietēm Zivīm iesaka vairāk uzticēties partnerim, nevis apnikt viņam ar zvaniem, īsziņām un frāzēm no sērijas: “Kur tu biji no 8 līdz 10 vakarā?” Vientuļās Zivis sagaida liktenīga tikšanās ar vīrieti, kuru viņas iztēlojās savos sapņos. Tu uz viņu pilnībā paļausies un sagaidīsi aplidošanu un dāvanas.

Jūlija mīlestības horoskops vīriešiem Zivīm sola vairāk garīgu, nekā fizisku saskarsmi ar mīļoto. Tev sagribēsies darīt visu mīļotās sievietes labā, lai tikai viņa būtu blakus. Iespējams, ka skaistais romāns Zivīm nebūs ilgs, bet atstās spilgtas pēdas dvēseles dziļumos.

Avots: “astroruk.ru”

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...