Iegriezies mīlas karuselī! Mīlestības horoskops jūlijam visām horoskopa zīmēm

19-07-2017

Ūdensvīrs
udensvirs

2017.gada jūlija mīlestības horoskops Ūdensvīram neiesaka iemīlēties un satikties ar visiem, ar ko tevi kopā savedīs liktenis. Iespējama attiecību atjaunošana ar cilvēku, ar kuru sen izšķīries vai kāda iemesla dēļ pārstāji viņam uzticēties.

Intuīcija Ūdensvīram jūlijā pateiks priekšā, ar ko labāk kopā iet pa dzīvi. Ģimenes cilvēki sāks attālināties viens no otra, kā rezultātā parādīsies vēlme šķirt laulību. Galvenais – neuztver visu tik traģiski, kā izskatās. Ar Lauvu un Ūdensvīru šogad var izveidoties mīlestība un draudzība, bet Vēzim, Svariem un Dvīņiem labāk iet ar līkumu.

Jūlija mīlestības horoskops sievietei Ūdensvīram neiesaka mīļotajam ļaut vairāk, nekā viņš ir to pelnījis. It īpaši, ja starp jums vēl nav pietiekoši tuvas un uzticamas attiecības. No mīļotā vīrieša jāgaida cēlsirdība, nevis jāpieņem viņš ar visiem mīnusiem. Sievietēm Ūdensvīriem mazāk vajag apspriest ar draudzenēm savas personiskās dzīves nianses.

Jūlija mīlestības horoskops vīrietim Ūdensvīram prognozē tikšanos ar sievieti, kas visādā ziņā kļūs viņam par labāko un neatkārtojamu. Tikai tev pašam sevi jāparāda kā pārliecināts vīrietis.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...