Iegriezies mīlas karuselī! Mīlestības horoskops jūlijam visām horoskopa zīmēm

19-07-2017

Mežāzis
mezazis

2017.gada mīlestības horoskops Mežāzim prognozē neaprakstāmu veiksmi personiskajā dzīvē. Tu jutīsies absolūti laimīgs, kad satiksi mīļoto cilvēku. Pat par finanšu problēmām tu uz laiku aizmirsīsi, jo tās nav samērojamas ar tām emocijām, kuras tu izjūti.

Ja Mežāzim jau ir iemīļotais cilvēks, tad jūlijā jūsu attiecības kļūs vēl stiprākas un patiesākas. Harmoniska savienība var izveidoties ar Svariem, Skorpionu un Vērsi.

Jūlija mīlestības horoskops sievietei Mežāzim sola brīnišķīgu mēnesi, kad attiecības ar mīļoto sasniegs jaunu līmeni. Daudzi tevi apskaudīs, bet kāds aiz muguras atklāti nozākās.

Sievietei Mežāzim nevajag tam pievērst uzmanību, jo galvenais, ka jūs mīlat un tiekat mīlēta. Vientuļās sievietes Mežāži, iespējams, iepazīsies ar vīrieti kino vai teātrī. Viņš izrādīsies jaunāks par jums, kas nesamulsinās nevienu no jums.

Jūlija mīlestības horoskops vīrietim Mežāzim neiesaka uzņemties upura lomu tuvās attiecībās ar iemīļoto. Citādi viņa atklāti uzsēdīsies tev uz kakla un būs vairāk līdzīga admirālim, nevis trauslai dāmai. Vīrietim Mežāzim pret iemīļoto jūlijā jāizrāda vairāk maiguma, uzmanības un gādības.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...