Ballīšu horoskops. Kā iereibst katra zodiaka zīme?

30-12-2017

dzerieni


AUNS
Ar Auniem kopā lietot alkoholu ir ļoti sarežģīti. Viņi neapstāsies, kamēr tu nebūsi pamatīgi sareibis un gatavs iekarot pasauli vai vismaz atkailināties Vecrīgas vidū. Tāpēc esi piesardzīgs! Bet labāk palūdz Ūdensvīru, lai viņš tevi pieskata un tur tālāk no Auna, kad tas sagribēs iedzert kādu glāzīti. Jo ir grūti pateikt, cik daudz Auns ir izdzēris. Aunu vispār līdz dzērumam novest ir grūti. Tāpēc visi, kas ar viņu kopā dzer, domā, ka arī viņi ir skaidrā. Un palaiž garām to brīdi, kad jāapstājas.

VĒRSIS
Vērsis, pat būdams stiprā reibumā, apgalvos pretējo, lejot arī citu glāzītēs stiprus dzērienus. Šī zodiaka zīme mīl jautroties pēc pilnas programmas, kā mēdz teikt, līdz pēdējam pilienam. Jā, jā, līdz Vērša krišanai vārda tiešā nozīmē. Šī zodiaka zīme mēdz iekrist galējībās itin visā – pat alkohola lietošanā. Viņš neapstāsies, kamēr vien spēs pakustēties.

Vērsim ir vēl viena īpatnība. Ar viņu nekad nezini, kad Vērsis pārvērtīsies satracinātā bullī, kas gatavs savā ceļā visu noslaucīt. Sagraut, iznīcināt un saplosīt visu, kas pateiks kaut vārdiņu. Bet sareibis Vērsis par tādu cilvēku pārvēršas ļoti ātri. Un tad labāk mukt no viņa pēc iespējas tālāk, lai viņš tevi neievērotu, bet dusmas gaisinātu savā nodabā, kur neviens viņu neredz – kaut kur uz balkona vai pagalmā.

DVĪŅI
Dvīņiem ir divējāds raksturs. No vienas puses, viņi ir sabiedrības dvēsele, jauks cilvēks, kuru visi mīl. Bet, no otras puses, īsts sātana iemiesojums. Un tā vienmēr ir loterija, kuru no šīm sejām ieraudzīsi, kad Dvīnis būs iereibis.

Par vienu vari būt pārliecināts par 100 procentiem – šī zodiaka zīme aizmirsīs par savu divējādo dabu alkohola ietekmē, kas padarījusi viņu par parastu, līdzsvarotu cilvēku. Viņš kļūs par kaut ko vienu. Un no rīta palūgs piedošanu par sastrādātajiem nedarbiem. Ko tik neizdarīsi, kad esi iedzēris! Bet Dvīņi tādā stāvoklī var noorganizēt gan jautru ballīti ar dejām uz galda, gan sākt apspriest apkārtējo problēmas un trūkumus, aizvainojot draugus, ar kuriem kopā ballējas.

VĒZIS
Ballīte ar iereibušu Vēzi ir aizraujoša un jautra. Jo parasti šajā zīmē dzimušie šausmīgi kautrējas, cenšas neizrādīt savu īsto būtību. Tāpēc visi būs ļoti pārsteigti par Vēža izturēšanos.

Piedzēries Vēzis kļūst pats par sevi, un tas ir ļoti interesants cilvēks! Tādā stāvoklī viņu var pamudināt uz visu ko, viņš ir gatavs iesaistīties.

LAUVA
Iedzēris Lauva ne ar ko neatšķiras no Lauvas, kas ir skaidrā. Viņš vēlas būt uzmanības centrā, stāstīt par savām uzvarām un spožajiem sasniegumiem, kad viņš, protams, visus pārspējis.

Neveiksmes Lauva neatceras. Tikai ar vienu izņēmumu: piedzēries Lauva ir daudz trokšņaināks. Viņš runā skaļāk, klausās skaļāku mūziku un tamlīdzīgi, ar to piesaistot visu uzmanību sev. Un visi būs sajūsmā, jo Lauva taču ir zvēru karalis.

JAUNAVA
Sapņainās Jaunavas, kad lieto alkoholu, var nonākt trīs dažādos stāvokļos. Vispirms šajā zīmē dzimušie sāk ar visiem brāļoties un draudzēties. Viņu labākie draugi ir visi ballītes viesi! Tā ir Jaunavu reibuma pirmā stadija.

Otrajā stadijā viņi atzīstas savās simpātijās, uzticībā, labajās domās par cilvēkiem, vispār visā tajā, ko nesaka skaidrā prātā. Bet galvenais, atzīstas mīlestībā tam, kurā viņi sen iemīlējušies.

Skaidrā prātā Jaunavai grūti atklāt savas jūtas, bet reibumā viss ir daudz vienkāršāk. Tāpēc iereibušam Jaunavas zīmes pārstāvim var ticēt.

Trešais iereibušās Jaunavas stāvoklis pienāk no rīta. Pēc dzerstiņa Jaunava sāk žēloties par galvassāpēm, nespēku, nožēlot iepriekšējā dienā sastrādāto. Un tā katru reizi, kad Jaunava lieto alkoholu.

SVARI
Svariem ļoti patīk ballītes, skaļas kompānijas un, protams, iedzeršana ar draugiem. Viņi paši bieži tādas arī rīko! Tiesa gan, Svari reibumā nereti pārstāj kritiski vērtēt apkārtējos. Tāpēc ballītes pavadoni var izvēlēties tādu, kādu skaidrā prātā nebūtu izraudzījušies. Un no rīta šausmīgi nožēlos un kautrēsies, ka dejojuši ar ne īpaši skaistu meiteni vai skūpstījušies ar tur to dīvaino tipu.

SKORPIONS
Ar Skorpionu ballēties ir bīstami. Pats viņš dzer tikai tik daudz, lai uzlabotos garastāvoklis.

Pēc tam Skorpions visbiežāk sāk piedzirdīt visus apkārtējos, lai uzzinātu kādu noslēpumu vai vienkārši papriecātos par iereibušiem draugiem un pasmietos ar viņiem kopā. Un par viņiem jau arī var! Kopumā, ja negribi kļūt par smieklīga interneta video zvaigzni, ar Skorpionu labāk kopā nedzert.

STRĒLNIEKS
Mēdz būt divu veidu Strēlnieki: nīgrs atturībnieks vai alkoholiķis. Pirmais izstāstīs visu par to, cik kaitīgi ir alkoholiski dzērieni, par savu neizdevušos dzīvi, kas, atzīsiet, pie svētku galda ir šausmīgi garlaicīga nodarbe. Bet ballēties ar otra tipa Strēlnieku – tur nevienam veselības nepietiks. Galvenais, atceries – Strēlnieki ļoti ātri apvainojas. Labāk nekāp viņam uz varžacīm!

MEŽĀZIS
Ikdienas dzīvē noslēgtie Mežāži iedzerot kļūst runīgāki. Viņi sāk jauki jokot, stāstīt anekdotes, kuriozus no dzīves, un tas padara viņus par sabiedrības dvēselēm. Bet, pats interesantākais: pēc trešās glāzītes viņi vairs nereibst. Visu vakaru izskatīsies vienādi – mazliet iereibuši un jautri. Tiesa, kad atžirbs, atkal kļūs klusi un noslēgti cilvēki. Un atcerēsies visus, kas par viņiem ballītē smējās un vilka uz zoba.

ŪDENSVĪRS
Ūdensvīru piedzērušos neviens nekad nav redzējis, jo Ūdensvīrs ir starp tiem, kuri parasti no ballītes aiziet pirmie. Bet no rīta tu viņam pastāstīsi, ko tikai visu viņš nav palaidis garām un cik jautri bija, kad visi piedzērās. Ūdensvīram nepatīk atrasties sabiedrībā iereibušam, lai pēc tam viņu aprunātu. Tiklīdz viņš jūt, ka noreibis, Ūdensvīrs atvadās no visiem un dodas mājās gulēt.

ZIVIS
Piedzērušās Zivis – emociju vētra un kaislību viesulis. Tas viss – īsā laika periodā. It kā cilvēkā atmostos uzreiz vairākas personības: viens vaimanā, ka neviens viņu nesaprot un nemīl, otrs ir velna pilns draiskulis, gatavs dejot uz galda un piedalīties smieklīgā konkursā, karaoke zvaigzne, nejauks izlutināts bērns un vēl dažas. Un visas šīs personības parādās vienlaicīgi. Tāpēc pieskatīt apreibušas Zivis nav viegls uzdevums.

loading...