Horoskops Vēža zīmē dzimušam vīrietim. Cieni viņa čaulu!

20-06-2017

gliemezvaki

Pie visa atkal vainīgs Mēness

Šis nav no tiem cilvēkiem, kas atver savu sirdi pirmajam pretimnācējam. Pat viņa labākie draugi bieži neko daudz par to nezina. Lai pa īstam izprastu viņu, jums kopā nāksies apēst ne vienu vien pudu sāls.

Viņš spēj izrādīt vieglprātību un nepastāvību un tajā pašā laikā ir jūtīgs un uzticams. Bargas grumbas sarauktajā pierē izlīdzinās bez redzama iemesla un tad seju apgaismo mirdzošs smaids. Rūcīgais un neapmierinātais tonis pārtop maigākās intonācijās, bet jau pēc brīža pazūd histēriskos smieklos.

Kad viņu māc grūtsirdība, jums gribēsies pieiet un samīļot to, aizsargāt pret visām nelaimēm. Ja viņš papūlēsies pareģot, jūs pārsteigs viņa paredzēšanas precizitāte. Vēzis pāri mēram piesardzīgs, bet viņa melanholija spēj uzdzīt panīkumu apkārtējiem. Būdams sirdī romantiķis, viņš līdz ar to ir pārsteidzoši racionāls un praktisks. Šajā cilvēkā apvienotas pašas atšķirīgākās, laikiem pilnīgi pretējas rakstura īpašības.

Runājot par vīrieti-Vēzi, jāatceras, ka šīs pretrunas izraisa Mēness fāžu maiņas, no kurām Vēzis ir ļoti atkarīgs. Ārēji viņš var būt rupjš un dzestrs, tomēr viņa maigajā mīlošajā sirdī vienmēr atradīsies vieta līdzcietībai un līdzjūtībai. Tādos brīžos viņš noslēdzas sevī un klusēdams pārcieš aizvainojumu. Jums šķiet, ka tas ir uz ilgu laiku, taču pēc neilga laika viņš atkal parādās sabiedrībā smaidošs un līksms.

Par nožēlu, Vēzim-vīrietim mēdz būt tik izmisīgi grūtsirdības brīži, ka nav vēlēšanās dzīvot. Taču sliktais noskaņojums ātri pāriet, skumjas nomaina prieks, un jūs priecājaties līdz ar viņu. Protams, līdzīga noskaņo¬jumu maiņa var samulsināt jebkuru, tomēr, ja izvēlējāties par savu dzīves draugu Vēzi, jums pie tā jāpierod. Un vēl. Pašas smagākās melanholijas lēkmes viņam atgadās tad, kad, viņš baidās zaudēt kaut ko sev īpaši dārgu — visdrīzāk, jūs. Pārlieciniet viņu, ka piederat viņam vienīgajām, ka mīlat to neizmērojami — un viņš būs laimīgs. Mīlas apliecinājums — balzāms viņa sirdij.

Tagad dažus vārdus par vairāk prozaisku, bet ne mazāk svarīgu jūsu nākamās dzīves aspektu — naudu. No pašas bērnības vīrietim-Vēzim neparasta tieksme pret naudu, lai neteiktu vairāk. Jūsu vienīgais konkurents viņa sirdī būs nauda. Vēzi nevar dēvēt par skopu, taču izšķērdētājs tas ari nekad nav bijis. Kupīru čaukstoņa un monētu žvadzoņa makā apbur to ne mazāk, kā citu ērģeļu mesa. Lai cik naudas tam ari būtu, viņš nekad neplātīsies, drīzāk tam piemīt nosliece izlikties par nabaga radinieku. Nesteidziet viņu aplaimot. Visdrīzāk viņa rēķins bankā vairākas reizes lielāks par jūsējo.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4
loading...