Horoskops šodienas jubilāriem. Laimīgie skaitļi, krāsas, akmeņi

30-09-2017

30septembris


Astroloģiskais simbols: Svari. Šī horoskopa zīme ir cilvēkiem, kuri dzimuši no 23. septembra līdz 21. oktobrim. Tā apzīmē stabilitāti caur smagu darbu, līdzsvarotu dabu un taisnīguma izjūtu.

Pretējā zīme: Auns. Tas iesaka noteiktu jaukumu un entuziasmu un parāda, ka sadarbība starp Auna un Svaru zīmēm būtu izdevīga abām pusēm.

Modalitāte: Kardināla. Tas norāda uz to, cik daudz cīņas gara un iztēles ir tiem, kuri dzimuši 30. septembrī un cik neatlaidīgi viņi cenšas kāpt pa karjeras kāpnēm.

Valdošā māja: Septītā māja. Šī zodiaka atrašanās vieta atbild par partnerattiecībām, komandas darbu un līdzsvaru. Tas daudz ko izsaka par Svariem un viņu dzīves perspektīvām.

Valdošā planēta: Venēra. Šī planēta atklāj pacietību un celmlauža statusu, kurš arī izgaismo atbalstu. Venēras vārds ir cēlies no Romiešu romantikas dievietes.

Elements: Gaiss. Šis elements apzīmē evolūciju un novērojumus. Gaiss iegūst jaunu nozīmi apvienojumā ar Uguni, padarot lietas karstākas, iztvaikojot ūdeni kamēr Zeme, šķiet, liek tam noplakt.

Laimīgā diena: Trešdiena. Šo dienu pārvalda Merkūrs, kurš simbolizē plūstošas darbības un veiklību. Tas arī identificējas ar Svaru bezrūpīgo raksturu.

Laimīgie skaitļi: 1, 9, 17, 18, 21.

Dzīves princips: “Es līdzsvaroju!”

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...