Horoskops sievietēm. Uzzini, kādu sievu vēlas apņemt katras zodiaka zīmes vīrietis

30-10-2020

kazas

Pirms pavadīt daudzas stundas domājot par to, vai tavas attiecības novedīs pie laulības, pakonsultējies ar zvaigznēm. Astroloģija palīdzēs tev atklāt, kādas pazīmes tavs partneris meklē sievietē, lai apņemtu viņu par savu sievu.

Auns meklē sievu, kas ir gatava uz visu

Vīrieši Auni alkst pēc ceļojumiem, tāpēc tā, kura nespēj iet kopsolī ar viņu piedzīvojumu kāro un avantūristisko dzīvesveidu, nav piemērota kandidāte laulībai. Vīrietis Auns vēlas sev blakus redzēt neatkarīgu sievieti, kas ir gatava jebkādam piedzīvojumam.

Vērsis vēlas, lai viņa sievai būtu tradicionālas vērtības
Vīrietis Vērsis iemīlas sievišķīgās, maigās būtnēs, kas pieturas pie tradicionālā lomu sadalījuma ģimenē. Lieta ir ne tajā, ka viņš vēlas, lai sieva būtu mājsaimniece. Vienkārši vīrietis Vērsis grib tādu sievu, kas mājoklī ienes omulību un liek viņam justies mīlētam.

Dvīņi meklē ļoti gudru sievieti
Dvīņiem patīk gudras sievietes, kas spēj uzturēt sarunu un kurām nav grūti paust savu viedokli. Vīrietim Dvīņiem nepieciešama sieva, kas pastāvīgi viņu apstrīdēs un neļaus ieslīgt garlaicībā.

Vēzim nepieciešama sieviete ar spēcīgu mātes instinktu
Vīrietis Vēzis par sievu vēlas apņemt sievieti, kurai ir spēcīgi izteikts mātes instinkts. Turklāt viņš grib sev blakus redzēt sievieti, kura liktu viņam justies mīlētam.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...

1 Comment

  1. Lelde 02.12.2019 at 08:07 - Atbildēt

    Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ne Latvijā, pat ne kādā starptautiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi – knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palangu vai Pērnavu. Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un, izmantojot Pēdējā Augošā Mēness pirms Ziemassvētkiem spēcīgo enerģiju padari 2019. gadu par labāko, kas noticis tavā dzīvē jau līdz Jaungada svinēšanai, pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā – aizpildi savu Laimīgo loto biļeti caur šo saiti https://bit.ly/2kJirgR un sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu – šodien brokeris piedāvā 30% atlaidi MegaMillions, kur nākošajā izlozē tiks izspēlēts 266 miljonu dolāru Džekpots, biļešu aizpildīšanai.