Horoskops sievietēm. Kāda vīriešu siržu medniece tu esi pēc zodiaka zīmes

18-11-2017

auns

Medniece: Auns
Sievietei Aunam vairāk uzmanības jāpievērš savām matu cirtām. Lai katrs vīrietis jau no tāluma saprastu – viņa priekšā nav kaut kas, bet vilinošs sapnis.

Ieteikums: piesargies no vīriešiem, kuriem ir paradums skaitīt aitas, guļot gultā.

versis

Medniece: Vērsis
Galvenais sievietes Vērša ierocis nepavisam nav ragi, bet neatlaidība un prasme ejot šūpot gurnus. Galvenais trūkums – niknums, redzot svešas sarkanas lupatas. Veiksme ir nodrošināta tām sievietēm Vēršiem, kas atradīs sevī spēkus aktīvai, rosīgai dzīvei un retāk skatīsies pa malām, meklējot toreadorus. Ja ļoti pacentīsies, tad noteikti atradīsi vīrieti, kas atbilst tavai gaumei.

Ieteikums: nebadies bez iemesla. Atceries, ka Vēršu aizgādne ir Venera, tas nozīmē, ka ir arī citi iemesli pierādīt savu taisnību.

Medniece: Dvīņi

Medniecei ar tavu intelekta līmeni ir visas iespējas iekārdināt jebkuru, taču ar vienu noteikumu – ja viņš nepārdomās. Katra no divām “dvīnītēm” tavā galvā prasa atsevišķu vīrieti, turklāt ne tādu, kā otra. Tad viņas skaļi strīdas un kopā izvēlas kādu trešo vai ceturto.

Ieteikumi: ievies dienasgrāmatu un veic rūpīgu savu aizraušanās uzskaiti, aprakstot ārējo izskatu un raksturu, citādi riskē apmaldīties un apprecēties ar svešinieku.

vezis
Medniece: Vēzis

Vīriešiem patīk ķert vēžus. Viņi ir gatavi pēc tiem nirt pat dziļākajās dzīlēs, tāpēc tev tikpat kā nevajag pielikt pūles, lai kādu iekārdinātu. “Potenciālā upura” kompānijā neaizmirsti biežāk sarkt, bet nekādā gadījumā neļauj sevi izmantot.

Ieteikums: pat kustoties atpakaļ, neaizmirsti virzīties uz priekšu. Atceries, ka tava ievainojamā būtība ir noslēpta aiz izturīgas un visnotaļ kārdinošas čaulas.

lauva
Medniece: Lauva

Kura gan var būt īstāka medniece, ja ne lauvene, it īpaši sabiedrības lauvene. Tava graciozā, karaliskā gaita piesaista skatienus un vēlmes. Taču ir viena neliela nianse – vīrieši baidās “tikt apēsti”, tāpēc pacenties ar viņiem būt maigāka. Vai vismaz izskatīties tāda līdz vakariņām.

Ieteikums: neēd katru, kas pagadās, un iemācies slēpt nagus vismaz dažreiz. Sabiedrības lauvenei ir jāparunā ar ēdienu, pirms to likt uz kārā zoba.

jaunava
Medniece: Jaunava

Tu esi sievišķības iemiesojums, taču nevari sēdēt bez nodarbošanās un tev patīk visur ieviest savu klātbūtni. Pat kārdinot, tu centies piešķirt attiecībām harmoniju un pamatīgumu. Tāpēc nebrīnies, ja pat tavi kaislīgākie mīlnieki ar laiku sāks uzvesties kā garlaicīgi vīri un dos priekšroku pavadīt laiku nevis gultā, bet nodosies trauku mazgāšanai.

Ieteikums: piedod vīriešiem viņu neaptēstību, citādi riskē no jaunas un skaistas jaunkundzes pārvērsties par vecu meitu.

svari
Medniece: Svari

Pat kārdinot, tu meklē zelta vidusceļu, lai gan to uztaustīt neizdodas vienmēr. Vispār sievietēm Svariem ir grūti: vīrieši tā vien cenšas vilkt segu uz savu pusi, dažkārt pat abas uzreiz. Starp citu, medniecei tas drīzāk ir pluss, nekā mīnuss. Liec likmi uz dabas doto sabiedriskumu un nekonfliktēšanu, tad varēsi sasniegt virsotnes savaldzināšanas mākslā un saņemt no dzīves maksimālu prieku.

Ieteikumi: neskaiti kilogramus, bet rūpīgi izsver situāciju. Ja tu pareizi pasniegsi sevi, vīrietim pietiks ar tevi pašu.

skorpions
Medniece: Skorpions

Medībās tu esi viltīga un bīstama, nenogurdināma un neprognozējama. Tev patīk dzelt ar asu vārdu, un tu pilnīgi ignorē jēdzienu “sveša teritorija”. Acīmredzot, tās ir atmiņas par senčiem-skorpioniem, kuri bezceremoniāli ielīda tuksneša iemītnieku teltīs un gultās. Gudrs vīrietis nekad nesāks cīnīties ar sievieti Skorpionu, bet ļaus viņai palikt savā gultā tik ilgi, kamēr viņa to vēlēsies.

Ieteikums: noskati “upuri” savlaicīgi un rūpīgi sargā no saviem kodieniem. Ja nu tu viņu paralizēsi – tad kam viņš tev būs vajadzīgs?

strelnieks
Medniece: Strēlnieks

Sievietei Strēlniekam ierocis ir tāds pats kā Amoram – bultas. Taču biežāk tu ievaino vīriešus nevis ar tām, bet gan ar savu enerģiskumu, kaislību un asprātību. Apburšanas māksla tev ir asinīs, taču dažkārt tu aizraujies un uzlādē savu loku ar tukšu pļāpāšanu, šauj garām. Dabūt “upuri” tev nesagādā lielas pūles, taču viņš dažkārt nav vērts iztērētās bultas.

Ieteikums: šaujot uz vīrieti, mērķē uzmanīgi un pacenties neskart dzīvībai svarīgus orgānus.

mezazis

Medniece: Mežāzis

Tu esi seksuāla, uzstājīga, veiksmīga jebkurā jomā, ieskaitot kārdinājumu, bet fenomenāli spītīga. Dažkārt vīrietis ir spiests glābties no tevis, bēgot pāri visiem apkārtnes sakņu dārziem, jo tu ar viņu esi neapmierināta vai vienkārši izlēmi pastrīdēties par dzīvi. Tiesa, kad tavs niknums noplok, daudzi nožēlo par pārāk steidzīgo bēgšanu.

Ieteikums: neaizmirsti, ka tikai nedaudzi ir spējīgi saskarties ar tevi pieri pret pieri, un visbiežāk viņi izrādās muļķi.

udensvirs1
Medniece: Ūdensvīrs

Pretēji zodiaka zīmes nosaukumam tev ne pārāk patīk liet ūdeni un tu daudz aizrautīgāk darbojies. Tev piemīt izgudrošanas spējas, un tas sniedz tev spēcīgu instrumentu kārdināšanas mākslā.

Izliekot lamatas savam upurim, tu spēj īsā laikā iemācīties ķīniešu valodu, pareizi (vai nepareizi) pagatavot fugu zivi vai apgūt elektriskās ģitāras spēli, it nemaz nekaitējot manikīram. Vīriešiem tu patīc, lai gan dažkārt tavas metamorfozes viņus biedē.

Ieteikumi: pirms krist bezdibenī vai pacelties nebijušos augstumos, brīdini savu iemīļoto. Pārdzīvot šādus satricinājumus ne tuvu spēj visi.

zivis

Medniece: Zivis

Zivju veiksme lielā mērā atkarīga no tā, kādā dziļumā tās peld. Ja sajutīsi savu individuālo dzīves līdzsvaru, tev nebūs līdzvērtīgu, īpaši, ja spēsi iepazīties ar kādu simpātisku un labsirdīgu “vali”. Viņš ne tikai aizsargā no jebkādām raizēm, bet barojas ar planktonu, tāpēc saimnieciskā ziņā nevajadzēs pārāk saspringt.

Ieteikumi: izslīdot no kārtējā vīrieša rokām, parūpējieties par to, lai apietu ar līkumu profesionālu sieviešu mednieku ēsmu.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

loading...