Horoskops otrdienai. Jauns Mēness palīdzēs tev īstenot iecerēto

27-03-2017

meness4

Mēness atrodas Jauna Mēness fāzē. Šī ir 2.Mēness diena Mēness kalendārā. Mēness ir Auna zīmē.

Mēness Auna zīmē
Šim laikam raksturīga paaugstināta impulsivitāte, steiga, kas robežojas ar neapdomību. Labāk atlikt lietas, kas prasa precizitāti un pārdomāti, jo tad, ja netiks ņemts vērā kāds sīkums, tas noteikti radīs negatīvas sekas.

Svarīgas sarunas vai līgumu slēgšana var izjukt burtiski nieka dēļ. Ļoti liela dažāda veida konfrontācija, kas var beigties ar nelaimes gadījumu. Jāuzmanās no uguns un asiem priekšmetiem.

2. Mēness diena
Diena ir laba, lai sāktu fizisko vingrinājumu ciklu, ārstniecisko badošanos vai diētu. Jebkuru jaunu lietu sākšana saņems papildu enerģētisko lādiņu.

Jāpievērš uzmanība tādām negatīvām īpašībām kā dusmas un alkatība, jo to pārvarēšana palīdzēs paveikt jaunus darbus.

VISU MĒNESS DIENU NOZĪME

1. LĪDZ 5. MĒNESS DIENA

6. LĪDZ 10. MĒNESS DIENA

11. LĪDZ 15. MĒNESS DIENA

16. LĪDZ 20. DIENA

21. LĪDZ 25.DIENA

26. LĪDZ 30. DIENA

Jauns Mēness
Šis laika ziņā īsais periods ietekmē visu dzīvo ar īpašu enerģētisko impulsu. Jebkuras jaunas lietas vislabāk sākt tieši Jaunā Mēnesī.

Piemēram, uzsāktā badošanās vai atslodzes diena veicina toksīnu izvadīšanu no organisma, brīdina par dažādu slimību rašanos. Ideāls laiks, lai atbrīvotos no kaitīgiem ieradumiem.

Nedēļas dienas ietekme
Nedēļas diena – otrdiena atrodas Marsa aizgādībā, tāpēc tā ir pilna enerģijas. Veiksme gaida spēcīgus, stipras gribas cilvēkus, kuros kūsā enerģija.

Ja šajā dienā sāksiet vētrainu darbību, jūs gūsiet panākumus. Tomēr otrdien, iespējams, būs grūti koncentrēties, izvēlēties pareizo problēmas risinājuma ceļu. Taču, ja esat visu pārdomājis iepriekš, tad uz priekšu, bez šaubu ēnas!

Šī ir atbilstoša diena arī fiziskajai slodzei. Jūsu patērētā enerģija viegli un ātri atjaunosies. Tiem, kas šajā dienā veic tikai garīgu darbu, ir lietderīgi pamīšus intelektuālajiem izpildīt fiziskos vingrinājumus.

Avots: “mirkosmosa.ru”

loading...