Horoskops NOVEMBRIM pēc dzimšanas gada. Kas gaida tevi un tavus mīļos?

03-11-2019

Uzzini, kāds būs novembris pēc Austrumu horoskopa!

Žurka
Žurka darbosies izlēmīgi, bieži – intuitīvi. Labs mēnesis šai Austrumu horoskopa zīmei. Žurka iegūs visu, ko patiešām vēlas.

Vērsis
Ne īpaši veiksmīgs laiks. Jāapbruņojas ar pacietību, nākamajā mēnesī gaidāmas labvēlīgas pārmaiņas. Bet pagaidām Vērsis nav labā omā, tāpēc nejoko ar viņu!

Tīģeris
No jaunām idejām šajā mēnesī labāk atturēties. Labs laiks pauzei, atpūtai, nevis jauniem darbiem un attiecībām. Tīģerim jāatjauno enerģija.

Zaķis (Kaķis)
Pārāk daudz uzmanības viņa personai. Citi lūgs Zaķa padomu, aicinās uz pasākumiem, rēķināsies ar atbalstu un palīdzību. Visu paspēs, visu varēs izdarīt, bet šī Austrumu kalendāra zīme šī bezgalīgā mēneša laikā arī nogurs.

Pūķis
Šī mēneša favorīts – veiksies visās lietās un dzīves jomās. Pūķim patiks šis novembris, jo varēsi jautri un mierīgi pavadīt praktiski visu mēnesi.

Čūska
Čūska sajutīsies vajadzīga, parādīsies jaunas perspektīvas gan darbos, gan privātajā dzīvē. Viedā Čūska ar mēneša norisēm būs apmierināta.

Zirgs
Jāpievērš uzmanība veselībai un savam dvēseles stāvoklim. Nevajag pieņemt izšķirīgus lēmumus un nesteigties ar secinājumiem – lūk, kā Zirgam jāpavada novembris.

Kaza
Kazai jābūt uzmanīgai un piesardzīgai, lai nekļūtu par krāpnieku upuri un nepiedzīvotu lielu sarūgtinājumu vai nopietnus zaudējumus. Visu vērts desmit reizes apdomāt, pirms sākt jaunu projektu vai attiecības.

Pērtiķis
Sāksies jauns, veiksmīgs posms šīs gudrās un veiklās Austrumu kalendāra zīmes dzīvē. Nesvaidies starp daudziem sīkumiem, koncentrējies uz galveno un veiksme kļūs par tavu sabiedroto uz daudziem gadiem.

Gailis
Gaiļa dzīvē novembrī būs maz pārmaiņu, šis mēnesis viņam nebūs izšķirošs. Nav gaidāmas arī laimīgas nejaušības vai radošas enerģijas uzplaiksnījumi.

Suns
Sunim novembris būs visai sarežģīts mēnesis. Jābūt elastīgam, jāseko tuvinieku padomiem un jācenšas saprast neizprotamo. Maz ko būs iespējams mainīt paša spēkiem. Sunim jāgaida decembris, kas būs ļoti veiksmīgs mēnesis.

Cūka
Cūkai vēl joprojām jābaidās no skaudības, jāseko savai veselībai un jāignorē skaidri redzamas provokācijas – viss būs labi, ka ievērosi šos principus.

loading...