Horoskops-mīkla. Izlasi aprakstus un uzmini trīs neciešamākās horoskopa zīmes!

17-07-2019


Katrs cilvēks ir savā ziņā unikāls, un divas pilnīgi vienādas personības nav iespējamas. Tomēr ir spilgtas kopīgas iezīmes starp vienā horoskopa zīmē dzimušajiem.

Piemēram, noteiktās zodiaka zīmēs dzimušajiem mēdz būt sarežģīts raksturs. Kuras horoskopa zīmes sagādā lielākās galvassāpes apkārtējiem?

Pirmā vieta
Vissarežģītāko raksturu topā šī zodiaka zīme pelnīti ieņem pirmo vietu. Un nav brīnums, jo viņi apveltīti ar vētrainu iekšējo pasauli un dīvainu temperamentu.

Jāatzīmē, ka viņi spēj būt nežēlīgi kā pret apkārtējo pasauli, tā arī paši pret sevi.

Tā ir ļoti patmīlīga personība, un labāk to vispār neaiztikt.

Viņiem nepiemīt spēja piedot. Gadījos, kad paši nespēs atriebties, gaidīs uz augstāko spēku taisno tiesu.

Spēlējot aukstasinīgu un savaldīgu cilvēku lomu, viņi var parādīt īsto seju visnegaidītākajā brīdī, visu noslaukot savā ceļā, nedomājot par iespējamām sekām.

Ar laiku tomēr viņi krīt otrā galējībā, kur mokās ar nožēlu un bailēm.

Otrā vieta
Otrā vieta pieder visimpulsīvākajai un spītīgākajai zodiaka zīmei.

Dusmās tās pārstāvji spēj mirklī iznīcināt visu, kam veltīti dzīves gadi vai pat gadu desmiti. Tā var būt māja, ģimene vai profesionālās darbības joma. Dusmu brīdī tas viss vairs nav svarīgi.

Lieliska rakstura īpašība viņiem ir mērķtiecība, kas tomēr viegli var pāriet patiesā absurdā, liekot burtisko dancot pa apkārtējo galvām.

Viņi turklāt ir galēji ietiepīgi, vārda “kompromiss” nozīme viņiem nav saprotama.

Apkārtējiem svarīgi zināt vienu noteikumu – viņiem vienmēr jāpieņem, ka šai zīmei taisnība. Pretējā gadījumā vainojiet paši sevi!

Trešā vieta
Šī ir zodiaka zīme, kas nekādi nespēj izvirzīt sev mērķus un vēlmes, tāpēc tā noslēdz šo reitingu.
Pastāvīgi atrodoties sevis meklējumos, otrās pusītes vai dzīves ceļa meklējumos, viņi sastopas ar grūtībām sava sarežģītā rakstura dēļ.

Viņi var būt gan spoži un sabiedriski, gan kaprīzi un apsēsti paši ar sevi.

Turklāt viņiem neko nenozīmē citu cilvēku viedoklis.

Bieži vien viņi pilnīgi vienaldzīgi iet pretī grūtībām un mierīgi atlaiž mīļoto cilvēku, ja uzskata, ka viņiem tas kaut kādā ziņā ir izdevīgi.

Viņi spēj būt arī liekulīgi un cietsirdīgi, apsverot iespējamos gājienus.

Principā šis ir samērā bīstams zvaigznājs, ja ņem vērā tā pārstāvju labvēlību un šķietamo atklātību kā pozitīvas īpašības. Tuviniekiem un draugiem var atklāties pavisam citas šīs personības šķautnes.

Atminējumus lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...