HOROSKOPS. Kas katrai zodiaka zīmei jāpaspēj līdz pavasara beigām?

16-05-2020

Foto – Pixabay


Svari

Svariem līdz pavasara beigām ir jāiegūst pārliecība par sevi un jāiemācās pieņemt lēmumus, kas padarīs viņus laimīgus. Tāpēc svarīgi ieklausīties savā sirdī un rīkoties tā, kā šķiet pareizi. Līdz maija beigām būs iespēja piepildīt vēlmes. Svari spēs īstenot drosmīgus sapņus, ja pārstās atlikt uz rītdienu to, ko var izdarīt jau tagad.

Skorpions

Skorpioniem līdz maija beigām smaidīs veiksme, un šajā laikā viņi varēs savā dzīvē piesaistīt bagātību un labklājību. Astrologi iesaka izmantot zvaigžņu un planētu enerģiju, lai sakārtotu materiālo stāvokli. Līdz pavasara beigām būs iespēja uzvarēt loterijā, tātad iespējams iegādāties loterijas biļeti vai spert citu azartisku soli.

Strēlnieks

Astrologi iesaka atteikties no steigas un izbaudīt katru maija dienu. Līdz mēneša beigām Strēlnieks varēs uzvarēt nervozitāti, pateicoties ikdienas praksei, kas nomierina nervu sistēmu. Atpūta ļaus uzkrāt spēkus un labu noskaņojumu, lai uzsāktu vasaru ar jauniem panākumiem un sasniegumiem visās dzīves jomās.

Mežāzis

Mežāzim bieži trūkst jautrības un pozitīvu emociju, bet maija beigās liktenis ļaus viņiem kļūt laimīgiem. Jaunas emocijas un iespaidi, saskarsme ar draugiem un radiniekiem, savstarpējas dāvanas – viss ļaus atslābināties un saprast, ka dzīvē ir ne tikai darbs, bet arī atpūta. Pozitīvais noskaņojums palīdzēs Mežāžiem ar jauniem spēkiem uzņemties ikdienas pienākumu pildīšanu un mazāk satraukties par sīkumiem.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem ir svarīgi attīstīties, kā arī saņemt jaunas emocijas un iespaidus. Līdz maija beigām astrologi iesaka pievērst uzmanību šīm vajadzībām un neatteikties no kaut kā jauna izzināšanas. Ūdensvīrs varēs izmēģināt jaunus ēdienus restorānā, iepazīties ar jauniem cilvēkiem, kā arī iemācīties kaut ko patstāvīgi, izmantojot video apmācības.

Zivis

Zivīm astrologi iesaka kaut ko mainīt dzīvē. Jaunā pieredze palīdzēs tikt galā ar bažām un turpināt attīstību. Jauni talanti un slēptas spējas izpaužas, pievēršaties tam, ko prasa dvēsele.

Avots: “Esotericblog”LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Četras horoskopa zīmes saņems vēsti no pagātnes MAIJA otrajā pusē

Alfa sievietes pēc Austrumu horoskopa gada un Rietumu zodiaka mēneša

Lieliska tabula: kāda ir jūsu saderība pēc Austrumu horoskopa!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...