HOROSKOPS. Kas katrai zodiaka zīmei jāpaspēj līdz pavasara beigām?

16-05-2020

Foto – Pixabay


Pavasaris jau tuvojas beigām, taču līdz vasaras vēl ir laiks. Astrologu padomi palīdzēs lietderīgi pavadīt maija beigas un paspēt veikt nepieciešamās lietas līdz vasaras perioda sākumam.

Katrs gadalaiks ir labvēlīgs noteiktām lietām. Eksperti iesaka ieklausīties astrologu uzskatos, lai uz maija beigām paveiktu to, kas nepieciešams, lai mainītu dzīvi uz labo pusi. To ir vērts darīt jau tagad, cik ātri vien iespējams.

Auns

Astrologi iesaka atrast laiku, lai atpūstos un gūtu spēkus. Šīs enerģiskās zīmes pārstāvjiem svarīga ne tikai aktivitāte, bet arī periodi, kad var ar tīru sirdsapziņu pagulēt, palasīt labu grāmatu vai pasēdēt dabā, papildinot dzīves enerģiju un sasniedzot iekšējo harmoniju.

Vērsis

Līdz maija beigām jāievieš dzīvē kaut kas jauns. Vitāli nepieciešamās pārmaiņas palīdzēs atklāt sevī jaunus talantus, kas ļaus ne tikai paplašināt redzesloku, bet arī piesaistīt pozitīvas pārmaiņas. Turklāt jaunumi ļaus atrast sapņu darbu, vientuļiem cilvēkiem – sagaidīt otro pusīti, bet ģimenes pāriem – dažādot personīgo dzīvi.

Dvīņi

Dvīņiem līdz pavasara beigām astrologi iesaka iemācīties uzticēties sev un ieklausīties savā sirdī. Ne vienmēr ticība apkārtējiem rada labus rezultātus, bet viņu padomus – palīdz sasniegt vēlamos mērķus. Iekšējās harmonijas un integritātes iegūšana palīdzēs Dvīņiem kļūt veiksmīgākiem un pieņemt pareizus lēmumus patstāvīgi, lai iegūtu kontroli pār savu dzīvi.

Vēzis

Vēzim līdz maija beigām ir jāparūpējas par sevi un jāpārtrauc tērēt laiku tiem, kuri cenšas dzīvot uz sveša rēķina. Veselīga egoisma daļa ļaus tikt galā ar neskaidriem jautājumiem un pārstāt sadarbību ar manipulatoriem. Pateicoties garīgajām praksēm, Vēži var iegūt aizsardzību, kas nepieļauj ienaidniekus personiskajā telpā, bet un ļauj izbaudīt savu dzīvi.

Lauva

Lauvām maijā ir svarīgi pievērst uzmanību savām vajadzībām un, tāpat kā Vēžiem, ļaut sev būt savtīgiem. Atteikšanās no izklaidēm nenesīs prieku, bet pastāvīga atdeve ārpasaulei nekļūs par laba noskaņojuma pamatu. Spēki beidzas, un to atjaunošanai ir nepieciešams pauze, kas piepildīta ar patiesi pozitīvām lietām. Apmierinot savas vēlmes, Lauvas varēs atgūt harmoniju un ilgi palikt labā noskaņojumā.

Jaunava

Astrologi iesaka sarīkot brīvdienas bez noteikumiem. Laiks bez plānošanas un noslogotības ikdienas darbos ļaus atpūsties un atgūt spēkus. Lai izbaudītu mierīgu un mierīgu atpūtu, ir vērts pārstāt visu sakārtot un kontrolēt.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...