Horoskops DECEMBRIM pēc dzimšanas gada. Kas gaida katru austrumu zodiaka zīmi?

04-12-2019

Foto – Pixabay

Žurka
Ļoti aktīvs laiks, bet mēneša beigās Žurka jutīsies nogurusi. Astrologi iesaka atpūsties un atjaunot spēkus. Visi šā mēneša darba rezultāti būs redzami nākamajā gadā!

Vērsis
Pesimistiskais noskaņojums mainīsies uz pozitīvāku mēneša beigās pamatotu iemeslu dēļ. Ieteikums: decembra sākumā nepieņem nopietnus lēmumus, jo ir risks kļūdīties.

Tīģeris
Veiksmīgs mēnesis. Izrādi izlēmīgumu, tad sasniegsi daudz. Decembris paliks atmiņā kā veiksmīgs laiks. Ieteikums: esi taktisks privātajās attiecībās, neļauj rasties strīdiem, citādi var nākties šķirties.

LASI VAIRĀK. Piecas horoskopa zīmes, kuras DECEMBRĪ gaida lieliskas pārmaiņas

Zaķis (Kaķis)
Neatklāj savus plānus nevienam, esi savu lēmumu saimnieks, rīkojies patstāvīgi. Ieteikums: esi piesardzīgs attiecībās ar nepazīstamiem cilvēkiem un arī ar seniem paziņām. Pastāv maldināšanas risks.

Pūķis
Var paveikties mīlestībā. Tieši decembrī Pūķis var izveidot harmoniskas attiecības, ja riskēs atstāt visus darbus problēmas uz vēlāku laiku un veltīs sevi privātajai dzīvei. Ieteikums: dodies ceļojumā!

Čūska
Mierīgs mēnesis, gudrā un šarmantā Čūska priecāsies par svētku krāsām. Ieteikums: neatsaki palīdzību, tas atmaksāsies ar uzviju.

Zirgs
Pārāk daudz darba, trauksmainu situāciju, mēneša beigās jutīsi apmierinātību ar paveikto. Ieteikums: izvairies ko konfliktiem, tie var izjaukt labus plānus.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...