Horoskops Baltā Vērša gadam. Ko atnesīs šis miermīlīgais dzīvnieks?

07-12-2020

Ķīniešu horoskops ir balstīts uz 12 mēnešiem, un tam ir liela nozīme ķīniešiem. Viņi tic, ka zīme, kas vada gadu, stipri ietekmē visu cilvēku likteni un veselību. Tāpēc ir ļoti svarīgi izvietot ķīniešu zīmi un iekarot tās uzticību, lai saņemtu palīdzību jebkurā jomā.

Saskaņā ar Ķīnas jeb Austrumu kalendāru katrs gads veltīts vienam no divpadsmit dzīvniekiem un vienai no stihijām – Metālam, Zemei, Kokam, Ugunij un Ūdenim. Arī katrs dzīvnieks iegūst savu krāsu. Dzīvnieku secība pa gadiem: Žurka, Vērsis, Tīģeris, Zaķis jeb Kaķis, Pūķis, Čūska, Zirgs, Kaza, Pērtiķis, Gailis, Suns un Cūka.

Kāds dzīvnieks valdīs 2021. gadā

2021. gada dzīvnieks būs Baltais Metāla Vērsis. Ķīnieši uzskata, ka dzīvnieks nodod savas īpašības tās zīmes gadā, kurā tā valda. Vērša horoskopa zīme izceļas ar apņēmību, stingrību, tradicionālumu un strādīgumu. Metāla stihija apvelta to ar dzelzs gribu, bet baltā krāsa ir pašpārliecinātība.

Kad sāksies Vērša gads pēc Austrumu kalendāra
Ķīniešu Jaunais gads tiek svinēts naktī uz otro Jauno mēnesi pēc ziemas saulgriežiem. Jauno gadu Ķīnā svin divas nedēļas, lai iekarotu jaunās zīmes labvēlību. Nākamgad Vērša gads būs no 2021. gada 12. februāra līdz 2022. gada 30. janvārim. Iepriekšējie Vērša gadi bija 2009., 1997., 1985., 1973., 1961..

Kāds būs Baltā Metāla Vērša gads

Nākamais gads sola būt mierīgs un strādīgs. Vērsis mīl godīgus, atbildīgus un darbīgus cilvēkus. Tā ir pašpārliecināta un mierīga zīme, viņam nepatīk aktivitātes un pārmaiņas.

Gada pirmā puse būs produktīva, šajā laikā ieteicams pievērst uzmanību savai karjerai. 2021. gada otrajā pusē sargiet veselību un sargājiet nervus – tas ir stresu laiks.

2021. gada finanšu prognoze

2021. gadā Baltais Vērsis sola stabilitāti finansēs un panākumus biznesā. Bet viss atkarīgs no jūsu darba. Vērsis nemīl slinkumu un vieglprātību. Gaidīt ātru un vieglu peļņu nav vērts. Necentieties nopelnīt negodīgā ceļā, krāpšana un viltus Vērsi kaitina.

2021. gads būs veiksmīgs finansiālās, agrārās sfēras, mākslas, reklāmas un plašsaziņas līdzekļu darbiniekiem. Tomēr jebkādi riskanti soļi, kardinālas personāla maiņas un darba virzieni, kā arī jaunu nodaļu atvēršana Vērša gadā var beigties ar neveiksmi.

TURPINĀJUMU LASI NĀKAMAJĀ LAPĀ!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...