Horoskops sengrieķu stilā. Ļoti atšķirīgs no mums pierastā!

14-01-2018

ancient-greece-meirion-matthias

Kopš seniem laikiem cilvēki ticēja, ka pēc zvaigznēm var uzzināt cilvēka likteni. Tieši tāpēc senatnē astroloģijas zinātnei tika piešķirta liela nozīme. Senās Grieķijas iedzīvotājiem pastāvēja savs dievišķais horoskops, kurā zodiaka zīmju lomas pildīja viņu dievi.

Astroloģiskā simbolu sistēma, kas radusies Senajā Grieķijā, ir tik caurvīta ar poēziju un svētku sajūtu, ka šķiet, tā tiešām tapusi ar jautro, skaisto un vareno dievu labvēlību.

Uzzināsim kopā, ar ko tad jūs apveltījuši senie dievi!

Pūce (21.03.–20.04.)
puce

Pūce simbolizē dievieti Atēnu, ko uzskatīja par to cilvēku aizgādni, kas dzimuši šajā laikā. Atēna radās pasaulē no dieva Zeva galvas. Viņu dēvēja arī par Zeva domām, kas ieguvušas materiālu veidolu. Tāpēc senie grieķi uzskatīja, ka Atēnas aizgādībā dzimušos cilvēkus viņa apvelta ar gudrību un lielām spējām īstenot iecerēto. Turklāt šī dieviete piešķir savā aizgādībā esošajiem drosmi un izturību cīņā par augstiem ideāliem.

Balodis (21.04.–20.05.)
balodis

Balodis ir saistīts ar mīlestības un skaistuma dievieti Afrodīti. Viņa ir vecāka par pašu dievu valdnieku Zevu. Afrodīte ir visu pasauli aptverošā mīlestības kosmiskā spēka iemiesojums. Viņai pakļaujas visi – gan cilvēki, gan dievi, gan visa zemes radība. Cilvēkiem Atēna sniedz iespēju sasniegt pilnību attiecībās, kā arī dāvā skaistumu un bagātību.

Lira (21.05.–21.06.)
lira

Šis mūzikas instruments piederēja saules un mākslas dievam Apollonam. Šis savdabīgais dievs varēja ar vienu roku gan sniegt cilvēkam talantu, gan atņemt viņam to, varēja ārstēt slimības, bet arī uzsūtīt tās. Tikpat pretrunīgi ir arī cilvēki, kas dzimuši Liras zīmē. Senie grieķi uzskatīja, ka šīm ļaudīm ir daudz dots, taču tikai tad, ja viņi nebūs vieglprātīgi vējagrābšļi. Par galveno šādu cilvēku dzīvē ir jākļūst noteiktam mērķim, uz kuru nepieciešams pilnībā koncentrēties.

Bruņurupucis (22.06.–22.07.)
brunurupucis

Bruņurupucis tika uzskatīts par dievu vēstneša Hermeja simbolu. Pieskaroties ar savu maģisko zizli cilvēkam, viņš tam sūtīja sapņus un vīzijas, caur kurām varēja uzzināt dievu gribu. Hermejs piešķir saviem aizgādājamajiem labu intuīciju, kas ļauj prognozēt notikumu gaitu. Hermejs ir ļoti noslēpumains un noslēgts dievs, kas arī savus aizgādājamos apvelta ar šādām īpašībām.

Ērglis (23.07.–23.08.)
erglis

Karaliskais putns ērglis simbolizē Dievu valdnieku Zevu. Viņš ir visu dievu tēvs, visa labā un ļaunā cēlonis šajā pasaulē, kas atnesa pasaulē auglību, prieka sajūtu, sirdsapziņu un kaunu. Zevs veica daudz varoņdarbu, kas ne vienmēr beidzās veiksmīgi, tādēļ viņš saviem aizgādājamajiem deva cēlsirdību, taisnīguma sajūtu un varu ar nosacījumu, ka katram ir rūpīgi jāizvērtē visu savu darbību sekas.

Lādīte (24.08.–23.09.)
lade

Lādīte ir auglības dievietes Dēmetras īpašums. Dēmetra nozīmē “zeme”. Viņu pielūdza kā auglības dāvātāju, kārtības ieviesēju un māti, kas aizsargā savu bērnu. Šajā zīmē dzimušie ir ļoti saimnieciski, viņiem piemīt labas organizatoriskas spējas, pienākuma apziņa un taisnīgums. Tāpat kā Dēmetra arī viņas aizbilstamie ir pieķērušiem saviem bērniem un dzimtajām mājām.

Ķivere (24.09.–23.10.)
kivere

Ķivere veltīta dievišķajam kalēja dievam Hēfaistam, kas ar ticību un taisnīgumu kalpoja gan dieviem, gan parastajiem mirstīgajiem, apmācot viņus dažādos amatos. Vīrišķīgā Hēfaista dzīves pamatā bija smags darbs, kas piemīt arī šajā zīmē dzimušajiem. Viņi ir spējīgi radīt jaunas idejas, pietuvinot zemes dzīvi harmonijai ar debesu valstību, un ar savu piemēru motivējot citus.

Taču šādas spējas ir tikai tiem ļaudīm, kas neatlaidīgi strādā. Slinkot viņi nekādā gadījumā nedrīkst.

Vilcene (24.10.–22.11.)
vilks

Vilcene kalpo kareivīgajam un varenajam Arejam, ko uzskatīja par kara dievu. Viņš nesa nāvi un postu, bet vienlaikus bija kaislīgi iemīlējies Afrodītē. Viņiem piedzima bērni – Harmonija un Eross (mīlestība), kā arī Foboss (bailes) un Deimoss (šausmas). Arejs sevī iemieso kaislību un jutekliskumu un tiem, kas ir viņa aizgādībā, var dāvāt gan laimi, gan kaislīgu mīlestību, kā arī spēku, kas spēj iznīcināt visu savā ceļā. Lai dzīvē gūtu panākumus, Areja aizbilstamajiem nepieciešama laime ģimenē.

Dzinējsuņi (23.11.–21.12.)
suni

Dzinējsuņi pavada medību dievieti Artemīdu, kas ir stingra kārtības aizsargātāja visās tās izpausmēs – dabā, cilvēku attiecībās un pat Olimpā. Cilvēkus, kas dzimuši Artemīdas mēnesī, piesaista garīgās mācības, viņi ir ļoti principiāli un gatavi pārvarēt daudzas grūtības savu ideālu vārdā. Bieži vien cilvēki, kas ir Artemīdas aizgādībā, mīl ceļojumus, piedzīvojumus un mežonīgu, neskartu dabu.

Gaismeklis (22.12.–20.01.)
laterna

Gaismeklis ir mājas pavarda dievietes Hestijas simbols. Viņa bija aizgādne mūžīgajai ugunij, kas apvieno dievu pasauli, cilvēku sabiedrību un katru ģimeni. Senajā Grieķijā uguns Hestijas templī tika uzskatīts par visas valsts varenību un stabilitāti. Cilvēkiem, kas dzimuši šajā periodā, izdodas visur ienest pilnību, pabeigt jebkuru darbu ideāli. Vairākus no šajā zīmē dzimušajiem Hestija padara noslēgtus it kā viņi nebūtu no šīs pasaules, toties viņi ir spējīgi saskatīt lietu slepeno, patieso būtību.

Pāvs (21.01.–19.02.)
pavs

Pāvs ir Zeva sievas Hēras mīļākie putns. Hēra nereti rīkojas pret savu dzīvesbiedru, izrādot patstāvību, neatkarību un laiku pa laikam rīkojot viņam vētrainas scēnas.

Hēra ir aizgādne drosmīgiem un brīvību mīlošiem cilvēkiem. Šī dieviete ir arī pilsētu un to iedzīvotāju aizsargātāja. Cilvēkiem, kas ir dzimuši Hēras mēnesī, viņa piešķir brīvdomību, neatkarību, noslieci uz jauninājumiem, negaidītu rīcību un mīlestību pret kūsājošo pilsētas dzīvi. Bet pats galvenais šo ļaužu ierocis ir viltība.

Delfīni (20.02.–20.03.)
delfini

Delfīni kalpo jūras dievam Poseidonam. Viņš ir atbildīgs par zemes dzīlēm, vērtīgajiem izrakteņiem un jūras dziļumiem. Ja cilvēks, kas dzimis šajā laika posmā, Poseidonam būs pa prātam, tad tas izpildīs visas viņa vēlēšanās. Arī šīs cilvēks, kad viņam ir labs garastāvoklis, var aplaimot citus ar labiem darbiem.

Turklāt Poseidons dāvā saviem aizbilstamajiem dziļas pasaules uztveres spēju, prasmi dzīvot pēc saviem iekšējiem likumiem un slepus ietekmēt apkārtējos. Līdzīgi kā jūras dievs šie ļaudis var dzīvē ienest gan vētru, gan mieru – viss būs atkarīgs tikai no viņu garastāvokļa.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

loading...