Ja šodien tava dzimšanas diena. Laimīgie skaitļi, ziedi, akmeņi un metāli!

28-09-2016

svari2

Ja tu esi dzimis 28. septembrī vai arī tevi interesē kāds, kuram šajā datumā ir dzimšanas diena, šeit tu vari izlasīt visas tā astroloģiskās nozīmes. Šeit tu vari izlasīt visu, kas tev ir jāzina par šo dienu un tās zodiaka zīmi, Svariem, sākot no mājas un elementa, beidzot ar valdošo planētu, rakstura iezīmēm un mīlestības dzīvi.

Astroloģiskais simbols: Svari. Šī horoskopa zīme ir cilvēkiem, kuri dzimuši no 23. septembra līdz 21. oktobrim. Tā apzīmē stabilitāti caur smagu darbu, līdzsvarotu dabu un taisnīguma izjūtu.

Pretējā zīme: Auns. Tas ir svarīgi, jo atspoguļo sabiedrisko un celmlauža stāvokli, kurš dabiski piemīt Auniem un viņi domājams iemieso visu to, ko vēlās sasniegt tie, kuri dzimuši zem Svaru zodiaka.
Modalitāte: Kardināla. Šī īpašība raksturo ambiciozo dabu, kura piemīt 28. septembrī dzimušajiem, kā arī viņu optimismu un filozofiju saistībā ar lielāko daļu eksistenciālo aspektu.

Valdošā māja: Septītā māja. Šī māja pārvalda tavas partnerattiecības, lai arī tas būtu attiecināms uz tavu radinieku vai biznesa partneri. Tas izskaidro nozīmību, kuru ikkatri Svari piešķir apkārtējajiem cilvēkiem, kuri var palīdzēt īstenot viņu patieso mērķi.

Valdošā planēta: Venēra. Šī planēta atbild par harmoniju, laimi un arī atspoguļo iedzimto eleganci. Venēra tiek uzskatīta par “iņ” pusi, bet Marss par “jaņ” pusi.

Elements: Gaiss. Šis elements izgaismo 28. septembrī dzimušo spēju koncentrēties uz vairākām lietām vienlaicīgi un to, cik neiespējami viņus ir izsist no sliedēm, kad viņi sev ir nosprauduši mērķi.

Laimīgā diena: Trešdiena. Šo dienu pārvalda Merkūrs, kurš simbolizē gludumu un veiklību. Tas arī identificējas ar Svaru bezrūpīgo raksturu.

Laimīgie skaitļi: 4, 6, 11, 15, 25.

Dzīves princips: “Es līdzsvaroju!”

Šķir nākamo lapu un uzzini VĒL VAIRĀK PAR 28. septembrī dzimušajiem!

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6
loading...