Horoskopi DECEMBRIM visām zodiaka zīmēm. Kā sagatavoties ziemai?

17-11-2020


Ziema nav aiz kalniem, un astrologi steidzas dalīties ar padomiem, kā sagatavoties tai tā, lai 2020. gada pēdējā mēnesī veiksme nenovērstos.

Auns

Ziemā Auni, kuri mīl siltumu un sauli, jūtas neērti. Noskaņojums sabojājas, parādās aizkaitinājums, miegainums un nevēlēšanās nodarboties ar darba lietām. Aktīva atpūta jums palīdzēs pielāgoties jaunā gada svinībām, centieties uzlādēties ar šīm emocijām.

Vērsis

Vērsim decembrī ir jāgatavojas vislabākajam. Jums viss nokārtosies, ja pārtrauksiet vai samazināsiet saziņu ar toksiskiem cilvēkiem. Viņu izslēgšana no regulārās no saskarsmes loka radīs pozitīvas pārmaiņas.

Dvīņi

Dvīņiem, lai sagatavotos ziemai, ir jāatpūšas. Ar to var nodarboties, neizejot no mājas, piemēram, izvēlēties pāris dienas, lai nodarbotos ar iemīļotajiem hobijiem vai pagulētu uz dīvāna ar labu grāmatu.

Vēzis

Vēžiem tikt galā ar pāreju no rudens uz ziemu palīdzēs ne tikai draudzīgas attiecības un atbalsts no tuvinieku puses, bet arī sildoši dzērieni. Tie jāgatavo vakaros pēc darba dienas, lai baudītu patīkamu garšu un siltumu. Ja vēlaties, varat runāt par panākumiem un labklājību.

Lauva

Lauvām sagatavoties ziemai palīdzēs garderobes maiņa. Jaunas, skaistas lietas ne tikai sildīs, bet arī uzdāvinās labu noskaņojumu. Turklāt šīs zīmes pārstāvjiem ir jāmaina imidžs. Tas vairos pašpaļāvību un ļaus viegli pārvarēt sīkas ķibeles.Jaunava

Svarīgi atpūsties no darba un veltīt laiku dāvanām, Jaungada rotām un garšīgas Jaungada ēdienkartes sastādīšanai. Šāda pauze darbā palīdzēs atpūsties un smelties spēkus pirms izšķirošā izrāviena.

Svari

Svariem ir jāiemācās pieņemt savas emocijas. Prasme ātri radīt harmoniju kļūs par panākumu pavadoni un palīdzēs izvairīties no nevajadzīgiem konfliktiem.

Skorpions

Skorpionus ziemā silda atmiņas par siltumu. Taču nostalģija var izspēlēt ļaunu joku un radīt nomāktību, tāpēc iegremdēties atmiņās nav vērts. Radiet mājās omulību un siltumu.

Strēlnieks

Strēlniekiem sagatavoties ziemai palīdzēs pozitīvas domas. Pateicoties labam noskaņojumam, būs stimuls sasniegt labklājību un viegli pārvarēt šķēršļus ceļā uz laimi. Labs noskaņojums būs vissvarīgākais panākumu pavadonis. Strēlnieks nedrīkst pakļauties ne skumīgumam, ne negatīvām emocijām.

Mežāzis

Mežāzis ziemā riskē zaudēt visu, un no tā var ciest viņa darbaspējas. Viņiem ir svarīgi jau iepriekš meklēt laimes avotus, lai smeltos iedvesmu un grūtos brīžos neieciklētos uz neveiksmēm, bet cerību skatītos nākotnē. Izvairīties no nespēja palīdzēs mērenas fiziskas slodzes, pateicoties kurām organisms būs tonusā.

Ūdensvīrs
Optimistiskajiem Ūdensvīriem ziemā neradīsies sarežģījumi. Atcerieties, ka no negatīvās enerģijas ir jāatbrīvojas.

Zivis

Zivis var justies mierīgas, jo tām gatavošanās ziemai ir vienkārša: nodoties darbam, bet labāk – pat ar vairākiem uzdevumiem paralēli, neatliek laika ciešanām un sevis šaustīšanai.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Pandēmiju paredzējusī astroloģe: “Covid-19 vakcīnu neatklās, ar vīrusu būs jāsadzīvo”

Dienesta romānu horoskops. Šīs zodiaka zīmes bieži sāk attiecības darbā!

loading...