Horoskopa zīmes, kurām melnā josla dzīvē beigsies FEBRUĀRĪ

25-01-2020


Pirmajā februāra nedēļā vislabvēlīgākā situācija būs Zivīm – Venera šajā zīmē ik dienu sagādās jaukus pārsteigumus tieši šajā zīmē dzimušajiem. Dzīve kļūs harmoniskāka, konflikti nokārtosies, problēmas atrisināsies.

Zivīm jāiemācās vienoties ar cilvēkiem, noskaņot tos sev labvēlīgi, patikt apkārtējiem. Lai atrisinātu problēmas, Zivīm, lai cik dīvaini tas izklausītos, jābeidz izturēties kā karā. Labāk dāvāt citiem prieku, smaidīt, teikt komplimentus.

Ja Zivīm ir kāda sarežģīta problēma, sākumā bezrūpīga izturēšanās padosies ar grūtībām. Bet, ja izdosies saglabāt priecīgu sejas izteiksmi, dzīve ar katru dienu kļūs arvien labāka. Apkārtējie ar prieku palīdzēs Zivīm izkļūt no visām ķibelēm.

Februāra otrajā nedēļā melnā josla beigsies tiem, kurus visvairāk ietekmēs Pilnmēness Lauvas zīmē 9. februārī – Lauvām un Ūdensvīriem. Un, protams, arī citiem, kas nesēdēs, rokas klēpī salikuši.

Pilnmēness saasinās kādu senu problēmu tiem, kuri to ignorējuši – tagad lēmuma pieņemšanu vairs nevarēs atlikt.

Lauvas un Ūdensvīri nodarbosies ar pašattīstības jautājumiem, savu interešu apzināšanos, savas unikalitātes izkopšanu.

Uz labu vai ļaunu, Lauvas un Ūdensvīri tiks ar to galā, krīze paliks aiz muguras un dzīve pamazām nostabilizēsies. Viņiem vēl tikai jāsagaida jauns mēness, bet var uzskatīt, ka melnā svītra ir beigusies un sākusies ikdienas rutīna, kur viss atkarīgs no centības un paša cilvēka iniciatīvas.
Trešajā nedēļā zvaigznes visspožāk spīdēs Auniem, Lauvām, Ūdensvīriem, Vēršiem, Mežāžiem un Zivīm.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...