Horoskopa zīmes, kurām laime uzsmaidīs no 10. līdz 20. novembrim

07-11-2019


2. Merkura, Neptūna un Saturna bisekstils 13.-14. novembrī nesīs veiksmi Dvīņiem, Jaunavām, Skorpioniem, Mežāžiem un Zivīm. Dvīņiem veiksies darbā, Jaunavām – mācībās, braucienos un komunikācijā, bet Skorpioniem – intelektuālajā darbā un Zivīm – radošu un ekstrasensoru spēju attīstīšanā.

LASI VAIRĀK: HOROSKOPS NOVEMBRIM PĒC DZIMŠANAS GADA

3. Saules un Plūtona sekstils 13.-14. novembrī aplaimos Lauvas un pastiprinās Skorpionu un Mežāžu veiksmi. Šīs zīmes kļūs vēl spēcīgākas un spējīgākas. Kaut kas to dzīvē viegli un nepiespiesti pārveidosies, parādīsies jaunas iespējas. Lauvām veiksies ar mājām un ģimenes dzīvi saistītās lietas, kā arī darījumi ar nekustamo īpašumu. Izdosies uzlabot attiecības ar ģimeni.

Skorpioni varēs īstenot savu gribu praktiski jebkurā jautājumā. Mežāžiem šajās dienās jāizrāda iniciatīva un jāatrodas svarīgu un spilgtu notikumu centrā. Tie nesīs lielu veiksmi dzīvē.

17. novembrī Saules trins ar Mēnesi Vēža zīmē aplaimos, protams, Vēžus, kuriem veiksies itin visā, īpaši ar vaļaspriekiem, izklaidi un bērniem saistītas lietas.

Šis aspekts saistīts ar labu garastāvokli, lielisku veselību un dzīvības spēku pieplūdumu. Nelielas veiksmītes var gaidīt arī Lauvas un Skorpioni.

19. novembrī Marss ieies Skorpiona zīmē un nesīs veiksmi Skorpioniem, kuri kļūs spēcīgi, izlēmīgi, apstākļi veidosies viņiem par labu. Paplašināsies darbības jomas, uzlabosies biznesa ķēriens un ambīcijas.

Padosies fiziskas aktivitātes, sports, cīņa, bizness. Bet Skorpioniem jāatceras, ka veiksme neatnāk tāpat vien. Liktenis piedāvās viņiem darbības telpu, lai būtu, kur atvēzēties, bet rīkoties vajadzēs pašiem.

Avots: “Esotericblog”

Lasīt tālāk: 1 2
loading...