Horoskopa zīmes, kurām laime uzsmaidīs no 10. līdz 20. novembrim

07-11-2019

Novembra otrās desmit dienas būs ļoti veiksmīgs laiks, īpašus panākumus svinēs puse visu horoskopa zīmju, tostarp Auni, Dvīņi, Vēži, Lauvas, Jaunavas, Svari, Skorpioni, Strēlnieki, Mežāži un Zivis.
Mazāk veiksmīgajiem Vēršiem un Ūdensvīriem jāseko veiksmīgajām dienām, lai tajās darītu svarīgākās lietas – tad sekmēsies arī viņiem.

10. novembrī retrogrādā Merkura sekstils ar Plūtonu padarīs dienu veiksmīgu darbam ar informāciju un saskarsmei. Veiksme uzsmaidīs Dvīņiem, Jaunavām, Skorpioniem un Mežāžiem.

Dvīņiem veiksies darbā un ar veselību saistītos jautājumos. Jaunavām sekmēsies mācībās, vajadzīgās informācijas meklējumos saistībā ar pagātni – darbs ar arhīviem, dokumentu atjaunošanu un komunikācija tuvākajā lokā, piemēram, satikšanās ar kādu cilvēku no pagātnes.

Skorpioniem labi padosies intelektuālais darbs. Kāda ziņa vai cilvēks no pagātnes ievadīs pozitīvas pārmaiņas Mežāžu dzīvē.

11. – 14. novembrī vairākus labvēlīgus astroloģiskus notikumus izjutīs Auni, Dvīņi, Lauvas, Jaunavas, Svari, Skorpioni, Strēlnieki, Mežāži un Zivis.

1. Marsa sekstils ar Jupiteru 11. – 14. novembrī ļaus baudīt panākumus Auniem, Svariem un Strēlniekiem.

Svari izcīnīs cieņu un autoritāšu atbalstu. Bet viņiem jānodarbojas ar godīgām un taisnīgām lietām, kas nāk par labu ne tikai Svariem, bet arī citiem cilvēkiem. Auniem veiksmes lietišķajās un privātajās attiecībās, kā arī tiesu lietās. Strēlnieki gūs lielāku autoritāti un ievērību, pateicoties sportam vai dalībai kādā konkursā.

LASI VAIRĀK: KĀ PIESAISTĪT VEIKSMI NOVEMBRĪ?

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...