Horoskopa zīmes, kurām augusta vidus Pilnmēness nesīs lielas pārmaiņas

08-08-2019


Augusta vidus lielākais astroloģiskais notikums ir 15. augustā gaidāmais pilnmēness. Tas norāda uz pārmaiņām attiecībās ar cilvēkiem, draudzīgu saišu sairšanu un jaunu veidošanos, kolektīvās darbības jautājumu kulmināciju.

Mēnesim pretstāv ne tikai Saule, bet arī Venera. Bet tas nozīmē, ka šo jautājumu risināšanā liela loma būs personiskām simpātijām vai, iespējams, arī naudai.

Visspēcīgāk šis Pilnmēness skars Vēžus, kas starp citu spēcīgi reaģē uz jebkuru Pilnmēnesi, Lauvas un Ūdensvīrus (šajās zīmēs notiks Pilnmēness), Vēršus un Svarus (Veneras pārvaldītās zīmes). Pārējās zīmes jutīs Pilnmēness enerģiju katra savā dzīves jomā.

Auns
Auniem mainīsies attiecības ar draugiem, sasniegs kulmināciju kāds kolektīvs projekts vai kļūs redzami kādi sabiedrības labā veikta projekta rezultāti. Kļūs aktuāls jautājums par līdzsvaru starp taviem radošajiem centieniem un grupas interesēm.

Vērsis
Vēršus gaida pārmaiņas darbā. Kulminēs konflikts ar vadību vai profesionāls strīd. Viņi var atteikties no darba, paaugstinājuma vai liela projekta mājas interešu vārdā.

Dvīņi
Saasināsies attiecības attālākā paziņu lokā – tālu dzīvojošiem paziņām, radiniekiem, vīra vai sievas tuviniekiem. Sasniegs augstāko punktu kāda jautājuma izskatīšana tiesā, politisks projekts, ar kuru tu nodarbojies. Iespējams pārmaiņas kādā starptautiskā projektā, nav izslēgts komandējums uz ārzemēm.

Vēzis
Tevi gaida pārmaiņas, kas saistītas ar svešu vai kopējo naudu: beigsies apdrošināšana, tu izņemsi noguldījumu no bankas, izņemsi savu naudu no kāda biznesa, kurā biji investējis, beigsi finansiālu sadarbību ar kādu partneri.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...