Horoskopa zīmes, kas var jau lēkāt no prieka – 2020. gads būs ārkārtīgi veiksmīgs

20-09-2019

Foto – Pixabay


2020. gads ir tā dēvētais garais gads, kad pēc ezoteriķu domām pasauli gaida “sapurināšana”, kas ne vienmēr beidzas ar kaut ko labu. Bet astrologi prognozē, ka dažām zodiaka zīmēm Fortūnas kundze būs pat ļoti labvēlīga. Kuri tad ir šie laimes lutekļi?

Auns

Visas zvaigznes smaidīs Auna zīmē dzimušajiem. Enerģijas būs daudz, bet entuziasmu varēsi dāļāt arī apkārtējiem. Svarīgi tomēr saglabāt motivāciju un savaldību.

Kā vienmēr, par laimi un panākumiem nāksies pacīnīties, ieguldīt spēkus, bet tas būs tā vērts.

Gada pirmajā pusē Aunus gaida kāpiens pa karjeras kāpnēm. Viņi arī daudz ceļos bez problēmām un grūtībām ceļā.

Ja Aunam nav mīļotā cilvēka, 2020. gadā sāktas attiecības var izrādīties liktenīgas.

Arī materiālajā un biznesa jomā Aunus gaida panākumi. Vari sākt savu biznesu vai veikt kādus ieguldījumus.

Rezultātus nebūs ilgi jāgaida. Augļus baudīsi jau tajā pat gadā. Galvenais, nesēdi uz vietas, bet izdari kaut nelielus, bet ieguldījumus savā nākotnē.

Auna zīmē dzimušajiem 2020. gadā jāseko savai veselībai. Stingri aizliegts aizrauties ar diētām. Toties pareizs dienas režīms un fiziskas slodzes iedarbosies ļoti labvēlīgi – skaista
un sportiska figūra garantēta!

Lauva

Ieguldot visai pamatīgus pūliņus, Lauvas spēs panākt nebijušus panākumus, un zvaigznes viņiem palīdzēs. Visam gadam pietiks enerģijas aktīvai dzīvei.

Var parādīties vēlme mainīt dzīvesvietu. Tādā gadījumā labāk izvēlēties citu pilsētu vai vispār citu valsti. Jauna vieta, cilvēki un darbs ļaus pilnībā atklāties Lauvas līdera potenciālam un pakāpties pa karjeras kāpnēm.

Gads lieliski piemērots ģimenes pieaugumam. Bet tiem, kuriem jau ir attiecības, var rasties vēlme spert soli pa kreisi. Bet viņi, visticamāk, lemti neveiksmei, jo zvaigznes neiesaka tērēt spēkus kreisajiem gājieniem.

Tāpat nav ieteicams skaidrot attiecības un strīdēties ar draugiem un kolēģiem, rezultāts var būt nelabojams.

Nevajadzētu arī uzņemties pārlieku daudz pienākumu. Jāieklausās savā organismā un atpūsties, kad jūties noguris.

IZLASI ARĪ PĀVELA GLOBAS HOROSKOPU VISĀM ZODIAKA ZĪMĒM 2020. GADAM!

MĪLESTĪBAS HOROSKOPS 2020. GADAM

3. Mežāzis

Pirmāmkārtām, Mežāža zīmē dzimušos gaida panākumi karjerā, kas gaidāmi 2020. gada pirmajā pusē. Ja ne paaugstinājums, tad algas pielikums noteikti.

Tiem, kuri vēlas mainīt darbu vai to atrast, vērts aizbraukt kādā ārzemju ceļojumā. Ir liela iespēja, ka tieši ārpus valsts robežām satiksi cilvēku, kas palīdzēs iekārtoties darbā.

Ja Mežāzis stingri kontrolēs savu budžetu, tad jau 2020. gadā viņu gaida dzīves apstākļu uzlabošanās.

Privātajā dzīvē laime smaidīs visiem – gan vienpašiem, gan pāriem. Ja vēlies atrast mīlestību, šis būs lieliski piemērots gads. Ģimenes pāri spēs sasniegt harmoniju, gandrīz vai idilliskas attiecības. Labs gads, lai iestūrētu laulības ostā.

Mežāžiem rūpīgi jāseko līdzi veselībai – laikus paēst un neaizmirst atpūsties.

Nobeigums
Arī citām zodiaka zīmēm nevajag pārāk uztraukties. Katram paveiksies tai vai citā dzīves jomā.
Bet trīs augstāk aprakstītās horoskopa zīmes gaida īpaši panākumi, paredz astrologi. Tām 2020. gads būs daudz veiksmīgāks nekā 2019. gads.

Avots: “Brainum”

loading...