Horoskopa zīmes – janvāra uzvarētāji. Kuras tās ir?

04-01-2020

Spēja iesaistīties cīņā un uzvarēt – protams, pārnestā nozīmē – paveikt sarežģītu uzdevumu, nokārtot eksāmenu, pārspēt konkurentus uz kārotu darbavietu – atkarīga no aktīvu, vīrišķīgu planētu ietekmes.

Šīs planētas ir Saule un Marss, un janvārī tās visvairāk atbalstīs Strēlnieku, Mežāzi un Ūdensvīru.

Ne tik ilgi, bet ne mazāk efektīvi tās palīdzēs Skorpionam, Dvīņiem un Jaunavai.

Strēlnieks
Strēlnieks kļūs krietni enerģiskāks. Nāksies izrādīt patstāvību, paļauties tikai uz sevi, būt neatlaidīgam un spēcīgam. Veiksies situācijās, kad nevis jādomā, bet jārīkojas. Un rīkosies Strēlnieks ar vērienu, spējot sasniegt lielus mērķus, savukārt sīki ieguvumi viņu neinteresēs.

Strēlniekiem veiksies konkurences cīņā, sporta, fiziskā darbā.

Aktivitātes augstākais punkts gaidāms 20. janvārī. 25. janvārī Strēlnieks spēs apvienot aktīvu darbību un apdomīgumu.

Mežāzis
Saule Mežāzī līdz 20. janvārim pastiprinās Mežāža personiskās īpašības: mērķtiecīgumu, prasmi izcelt galveno un ziedot otršķirīgus jautājumus, kā arī prasīgumu pret sevi, askētismu, godkārību.

Saule palīdzēs Mežāzim nepazust pūlī: pirmkārt, viņi visur piesaistīs uzmanību. Visi viņus ievāros, ar viņiem rēķināsies, viņu spējas būs ļoti pieprasītas.

Otrkārt, apstākļi bieži ļaus Mežāzim parādīt sevi no labākās puses.

Mežāzi var saukt par īstu uzvarētāju, jo vieglas uzvaras viņu negaida. Viņiem nāksies risināt nopietnus uzdevumus vai darīt svarīgas lietas. Nedrīkstēs atslābināties, jo mazākā bezrūpība var nozīmēt sakāvi.

Svarīgākās dienas janvārī būs Mēness aptumsums 10. janvārī un četru planētu satikšanās Mežāzī no 11. līdz 14. janvārim.

Ūdensvīrs
Saule Ūdensvīrā 20. janvārī apdarīs šīs zīmes pārstāvju raksturu stingrāku un noteiktāku. Spilgtāk izpaudīsies viņu galvenās īpašības: tieksme pēc progresa, neatkarības, brīvības, ekscentriskas rīcības.

Ūdensvīram pienākumi un citu intereses paliks otrajā vietā. Viņš sāks rīkoties tā, kā vēlēsies pats, un neviens nespēs viņu no tā atturēt. Beigs piekāpties un atteikties no saviem sapņiem tikai tāpēc, lai kādu neaizvainotu.

Šajā periodā Ūdensvīra dzīvi var droši nosaukt par cīņu – bet nav gaidāmas sadursmes ar atklātiem ienaidniekiem, bet ar tiem, kuri mēģina bremzēt viņa aktivitāti, iespējams, gribot tikai labu.

Svarīgākās dienas būs Jauns mēness 25. janvārī – ar šo dienu sāksies jauns posms Ūdensvīra dzīvē: patstāvība, pašpietiekamība un savu patieso vēlmju izpratne.

Skorpions, Dvīņi, Jaunava
Janvāra sākums labvēlīgs Skorpioniem. Merkura pārvaldītajām zīmēm – Dvīņiem un Jaunavām – veiksmīgs 25. janvāris, kad tam pievienosies ugunīgais Marss. Veiksies cīņās tiešā un pārnestā nozīmē, šīs zīmes spēs sasniegt izvirzītos mērķus. Dvīņiem vēlams doties ceļojumā un dibināt kontaktus ar ārzemju partneriem. Jaunavas sekmīgi strādās un iegūs papildu ienākumu avotus.

Avots: “Esotericblog”

loading...