Horoskopa zīmes ar mistiskām spējām. Kuras tās ir?

03-11-2019

Foto – Pixabay


Katram cilvēkam piemīt savas īpašas spējas, bet dažās zodiaka zīmēs dzimušajiem raksturīgas tā dēvētās ezoteriskās dotības. Kuras tās ir?

Dvīņi
Visbiežāk zina par savām īpašajām spējām un tic tām tāpat kā savai neatkārtojamajai individualitātei, tomēr ne vienmēr to saista ar mistiku un enerģētiku. Starp Dvīņiem ir daudz dziednieku, ārstu, viņi spēj dziedināt ar rokām. Dvīņi bieži uztver savas spējas kā veidu, kā palīdzēt cilvēkiem.

Vēzis
Unikālais un mistiskais Vēža talants ir zīmīgi sapņi, apbrīnojama intuīcija un precīzi pareģojumi.

Lauva
Lauvām piemīt īpaša enerģētika un spējas daudz panākt arī bez maģiskiem talantiem. Tomēr zvaigznes tiem piešķīruši spēju materializēt domas – reizēm Lauvas savu panāk ar domu spēku vien.

Jaunava
Apbrīnojama intuīcija un spējas izprast cilvēkus pat ievērojamā attālumā ļauj Jaunavai veidot unikālu sabiedrisko loku. Jaunava lasa cilvēkus kā atvērtas grāmatas, tādējādi veiksmīgi izvairoties no grūtībām un bīstamām situācijām.

Svari
Svariem bieži piemīt mistiskas spējas, ko tie mantojuši no senčiem. Bet tās bieži traucē atklāt neticība un bailes. Tomēr tie Svari, kas savus talantus pieņem, sasniedz apbrīnojamus rezultātus.

Strēlnieks
Strēlniekiem piemīt ļoti spēcīga enerģētika, kas liek griezties pasaulei ap tiem un piesaista cilvēkus.

Viņi ir īsti likteņa lutekļi. Attīstot savas spējas, var kļūt par baltajiem burvjiem un palīdzēt cilvēkiem.

Avots: “Gornica”

LASI VAIRĀK

1. TALISMANU HOROSKOPS

2. HOROSKOPS 2020. GADAM

3. KURAS ZĪMES SPĒJ ATVAIRĪT VISU SLIKTO?

loading...