Horoskopa zīme, kurai MAIJĀ visvairāk palīdzēs garīgās prakses

14-05-2019

Yoga meditation on the beach

Strēlniekiem panaceja no problēmām mīlestībā un darba lietās būs atklātums pret apkārtējiem un pašiem pret sevi.

Maijs ir labs laiks, lai izvirzītu jaunus uzdevumus un globālus mērķus.

Atrast savu misiju dzīvē Strēlniekiem palīdzēs vairākas garīgas prakses.

Turklāt viņiem vajag nostāties uz radīšanas ceļa. Zvaigznes vēlas ieraudzīt nesavtīgu labestību, centienus pēc harmonijas ar apkārtējo pasauli.

Mīlestībā Strēlniekiem vajadzēs aukstasinību, jo strauji pieņemt svarīgus risinājumus būs ārkārtīgi bīstami – iespējami strīdi un konflikti.

Attiecībās ar cilvēkiem kopumā tas arī ir aktuāli.

Maijā pieaugs daudzu cilvēku impulsivitāte, bet īpaši tas attiecas uz Uguns zīmes pārstāvjiem.

loading...

2 Comments

  1. jan 14.05.2019 at 23:49 - Atbildēt

    Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – https://u.nu/hedp Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!a

  2. Lelde 15.05.2019 at 07:38 - Atbildēt

    Ir sācies īstais pavasaris, dienas kļuvušas garākas par tumšo laiku. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2019. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Piedalies lielākajās Rietumeiropas, Amerikas, par Austrālijas un Japānas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās nedēļas nogales. Reģistrējies pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , aizpildi savus variantus pēc Sindikāta stratēģijas PowerBall un SuperEnalotto izlozēm, kur Džekpotā nākošajā – šīs nedēļas nogales izlozēs tiks izspēlēti vairāk 250 un 152 miljoni, un, izmantojot Augošā Mēness spēcīgo ietekmi, jau tuvākajās nedēļās iegūsti līdzekļus, ar kuriem pietiks gan samaksai par jebko, kas ienāk prātā, pat pēc tam, kad valsts būs atvilkusi nodokļus – vairākiem ekstrā-klases auto, skaistai mājai, jūgendstila dzīvoklim, vasarnīcai pie Vidusjūras, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.