Horoskopa zīme, kurai MAIJĀ jāpaļaujas tikai uz sevi

14-05-2019

sieviete_mistika


Mežāžiem slavenais astrologs Pāvels Globa iesaka atbrīvoties no negatīvām domām.

Pirmkārt, nevajag slikti domāt par nepazīstamiem cilvēkiem, jo daudzi no viņiem var kļūt par vislabākajiem sabiedrotajiem un pat draugiem.

Otrkārt, nevajag sevi uzskrūvēt un domāt par neveiksmi.

Jebkuri darbi var beigties veiksmīgi, ja tos veic ar labiem nodomiem un krietnām domām.

Maijā nevajag dzīvot pagātnes ēnā.

Nostalģiskas domas Mežāžus var piemeklēt, tuvojoties pavasara izskaņai.

Jācenšas lūkoties uz priekšu, uz jaunām virsotnēm, mīlestības un darba uzvarām. Nekaitēs zināma piesardzība: Mežāži noteikt nedrīkst riskēt un iesaistīties avantūrās.

Izdarot sarežģītu izvēli, ir jāpaļaujas tikai uz pašiem uz sevi, savu intuīciju.

loading...

2 Comments

  1. jan 14.05.2019 at 23:47 - Atbildēt

    Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – https://u.nu/hedp Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!

  2. Lelde 15.05.2019 at 07:39 - Atbildēt

    Ir sācies īstais pavasaris, dienas kļuvušas garākas par tumšo laiku. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2019. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Piedalies lielākajās Rietumeiropas, Amerikas, par Austrālijas un Japānas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās nedēļas nogales. Reģistrējies pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , aizpildi savus variantus pēc Sindikāta stratēģijas PowerBall un SuperEnalotto izlozēm, kur Džekpotā nākošajā – šīs nedēļas nogales izlozēs tiks izspēlēti vairāk 250 un 152 miljoni, un, izmantojot Augošā Mēness spēcīgo ietekmi, jau tuvākajās nedēļās iegūsti līdzekļus, ar kuriem pietiks gan samaksai par jebko, kas ienāk prātā, pat pēc tam, kad valsts būs atvilkusi nodokļus – vairākiem ekstrā-klases auto, skaistai mājai, jūgendstila dzīvoklim, vasarnīcai pie Vidusjūras, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.