Horoskopa saderības tabula Žurkas gadam. Kā veiksies katram pārim?

05-01-2020

Vienkārši lietojama saderības tabula 2020. gadam: atrodi savu zīmi, tā cilvēka zīmi, ar kuru vēlies pārbaudīt saderību, un uzzini, ko nozīmē skaitlis jūsu krustpunktā. Tieši tas norāda, cik veiksmīgi sapratīsieties Žurkas gadā.

0 — neitrāla saderība. Pāri ar šādu saderību spēs izveidot ciešas attiecības. Viņu tikšanās bieži ir jau iepriekš noteikta un iespējama jau jaunībā. No šādām attiecībām izveidojas ļoti stipras ģimenes. Cilvēkiem ar neitrālu saderību viegli veidot arī draugu un kolēģu attiecības.

1 — problemātiska savienība. Šādā pārī iespējamas domstarpības, strīdi un sarežģījumi. Attiecības var būt spilgtas, bet nekādas stabilitātes nav.

2 — līdzsvars. Šīs zīmes ir pretējas viena otrai, un tieši tas rada nepieciešamo harmoniju. Šādā savienībā cilvēki ideāli viens otru papildina.

3 — ideāls apvienojums. Mēdz teikt, ka šie partneri ir radīti viens otram. Šādas savienībās mēdz būt lieliska saderība.

4 — savienība piespiedu kārtā. Numerologi neiesaka pāriem ar šādu saderību sākt attiecības. Nekas labs neiznāks!.

5 — nelabvēlīgs iznākums. Jebkurā gadījumā no šīm attiecībām nekas labs nav gaidāms. Pāris var censties veidot attiecības
uz savstarpējas izdevības pamata, bet labi tas nebeigsies.

6 — nervozas attiecības. Tādā savienībā gaidāmi nemitīgi kāpumi un kritumi. Dzīve tādās attiecībās nebūs viegla. Tikai īsta mīlestība spēs noturēt pāri kopā.

Avots: “Takrposto.cc”

loading...